מידע שימושי חשוד !! הונאת רכוש לידיעת הציבור - להיות ערניים בשכונה

קונקורד

משתמש סופר מקצוען
סיפור אמיתי שפורסם בחיפה :

התקשרו ממספר לא מוכר .
החשוד התקשר בפעם 1 22:30- בעלי הרים את הטלפון (הייתי לידו שמעתי את רוב תוכן השיחות(עד שירד למטה) ,

החשוד: אני מאלקטרה , אתם הזמנתם מזגנים של טורנדו?

בעלי: לא , לא הזמנו , טעות.

החשוד: לא!??,מה אתה לא **** ?

בעלי: אנחנו **** אבל לא הזמנו מזגנים!

החשוד: אני אבדוק את זה.

בפעם ה2- בשעה 23:15 -

החשוד : אני מאלקטרה בוא תיקח את המזגנים שלך, אני פה ברחוב, בוא תיקח את המזגנים שלך!

בעלי: כבר אמרתי לך- זה לא קשור אלי , מה פתאום לקחת, אולי **** אחר בשכונה יש כאן 3 **** אולי בכתובות אחרות (ניסה לכוון אותו שאולי התבלבל "המוביל") איפה אתה נמצא?

החשוד : טוב תודה I LOVE YOU , וניתק .(בעלי לא הבין מה נסגר עם הבן אדם)

בפעם ה3- בשעה 23:17 -

החשוד : אני לא יודע על מה אתה מדבר, תיקח את המזגנים שלך, ואתה כנראה תצטרך לשלם את הכסף!

בעלי תוך כדי שיחה , יורד למטה ושואל אותו בטלפון: איפה אתה נמצא?אתה אמרת שאתה כאן ברחוב , איפה אתה?.אני לא רואה אותך??

החשוד - שוב הזכיר שאנחנו נשלם את הכסף של המזגנים, ואנחנו הזמנו , בוודאי ואנחנו צריכים/ חייבים לשלם...

בעלי ענה לו: כל העסק הזה נראה מאד חשוד - זה סיפור למשטרה!!!

החשוד: (חזר על המילים בזילול) זה סיפור למשטרה?!?- וניתק את השיחה.

התקשרנו מיד 100 ואמרו לנו לכתוב לכם..להגיש בקשה דרך האתר של המשטרה.

המקרה הזה מאד מסוכן:

1. כי אנשים תמימים יכולים ליפול בפח...ובגדול..בהונאה.

2. לאורך כל השיחות שומעים מישהו מהצד ברקע , שאומר לו/ מכוון מה לומר..

3. זה יכול להיגמר באסון של רצח וכד' - להגיד לאדם לרדת בלילה בחשכה שירד לקחת את "רכושו", או שאדם ירד כדי לבדוק מה קורה- ויתפוס אותו משהו ויפגע בו לרעה...- סכנת נפשות...!!!

4. אולי מתקשרים לבדוק כל פעם בית אחר, כדי לדעת אם נמצאים בבית לצורך גנבות .

תעבירו הלאה!

ותשימו לב...אם למישהו יקרה דבר שכזה , אז מיד לכתוב למשטרה תלונה.

נערך לאחרונה ב:

יוסי1234

משתמש מקצוען
אני כותב מתוך מדור רשות הרבים ביתד נאמן:

"זהירות, ברצוני ליידע על אדם שמפרסם עצמו כמשווק ומתקין מזגנים, זול מאוד ומקצועי.
הוא מתחבר לקבוצות רוכשים תמימים, מפרסם את עצמו, מקיים את הבטחותיו ל-5 הרוכשים הראשונים,
ואח"כ נעלם עם הכסף, הוא דורש כסף מראש או בשיק פתוח,
מתוך בירור השיק נמכר לצ'יינג באותו יום, ופשוט נעלם בלי לספק את המזגנים כלל.
עשרות אברכים באחיסמך ובנוה יעקב איבדו את כספם.
היזהרו, ואל תשלמו מראש במזומן, ללא קבלה."
עכ"ל.

אולי זה אותו אחד.....אנשים: היזהרו על ממונכם!!

Goldidea

משתמש מקצוען
אני כותב מתוך מדור רשות הרבים ביתד נאמן:

"זהירות, ברצוני ליידע על אדם שמפרסם עצמו כמשווק ומתקין מזגנים, זול מאוד ומקצועי.
הוא מתחבר לקבוצות רוכשים תמימים, מפרסם את עצמו, מקיים את הבטחותיו ל-5 הרוכשים הראשונים,
ואח"כ נעלם עם הכסף, הוא דורש כסף מראש או בשיק פתוח,
מתוך בירור השיק נמכר לצ'יינג באותו יום, ופשוט נעלם בלי לספק את המזגנים כלל.
עשרות אברכים באחיסמך ובנוה יעקב איבדו את כספם.
היזהרו, ואל תשלמו מראש במזומן, ללא קבלה."
עכ"ל.

אולי זה אותו אחד.....אנשים: היזהרו על ממונכם!!
זה עוקץ שונה וצריך להיזהר גם ממנו, אבל כנראה עניין אחר...
ממתי אלקטרה משווקים טורנדו? ועוד בשעה כזו?
מכירה סיפור מקרוב על קשיש שקבל טלפון בשעת צהריים על חבילה שאמור לקבל והשליח מחכה לו למטה... הקשיש ירד ובינתיים הם זכו לביקור בית......

.....

משתמש מקצוען
ידידי היקרים וגברת קונקורד הנכבדה

יתכן שהלה רצה לדעת אם אתם בבית, כדי לגנוב. בפרט שצלצל בשעות הלילה, שבשעות אלו לא שולחים מזגנים ללקוחות.

אם צלצל מטלפון לא חסום, יש אפשרות לברר מיהו. טוב עשה בעלך שהראה שאינו מאמין לו והזכיר את המשטרה.

אבל היו רגועים. אין חשש לרצח, וזה לא סכנת נפשות.

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
ידידי היקרים וגברת קונקורד הנכבדה

יתכן שהלה רצה לדעת אם אתם בבית, כדי לגנוב. בפרט שצלצל בשעות הלילה, שבשעות אלו לא שולחים מזגנים ללקוחות.

אם צלצל מטלפון לא חסום, יש אפשרות לברר מיהו. טוב עשה בעלך שהראה שאינו מאמין לו והזכיר את המשטרה.

אבל היו רגועים. אין חשש לרצח, וזה לא סכנת נפשות.
א"א לדעת כלום, כשאין לך מושג מי עומד מולך עליך לנקוט בכל האמצעים האפשריים ע"מ לשמור על הביטחון!
ודי!!! די לתמימות!!!

קונקורד

משתמש סופר מקצוען
אני רואה שבזמן האחרון יש הרבה המצאות מכיוון חיפה זה מצטרף למיילים נוספים שנשלחו לתושבי חיפה ופורסמו כאן בימים האחרונים
כן, נשמע שזו רשימת תפוצה חדשה שמחפשת רייטינג...
ממש ממש לא.
קיבלתי את המייל מבעלת המקרה , וצנזרתי את הפרטים.

אולי מעניין אותך גם...