בקשת תפילה חשוד בקרית מלאכי-מה יהיה?

ט.ק

משתמש מקצוען
1648627912983.png

בהמשך לפניות כתבים, כוחות משטרה גדולים פועלים בעיר קרית מלאכי לאיתור אדם חשוד, בעקבות מספר דיווחים שהתקבלו במשטרה. אנחנו מבקשים מהציבור לשמור על עירנות ולדווח למוקד 100 של המשטרה על כל אדם חשוד.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
צפה בקובץ המצורף 1094879
בהמשך לפניות כתבים, כוחות משטרה גדולים פועלים בעיר קרית מלאכי לאיתור אדם חשוד, בעקבות מספר דיווחים שהתקבלו במשטרה. אנחנו מבקשים מהציבור לשמור על עירנות ולדווח למוקד 100 של המשטרה על כל אדם חשוד.
באמת כבר מוגזם!
נראה לי שאני אוסף את הילדים הבייתה
מצמיד ארון לדלת הכניסה ולא יוצא עד אחרי הרמדאן שלהם :cautious::)

חבובצ'יק

משתמש פעיל
באמת כבר מוגזם!
נראה לי שאני אוסף את הילדים הבייתה
מצמיד ארון לדלת הכניסה ולא יוצא עד אחרי הרמדאן שלהם :cautious::)
בתקווה שבבית יותר בטוח
אין לנו על מי להישען.... אלא על אבינו שבשמים..

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אנשים תרגעו
בגלל הפיגועים כל בן אדם עם אף קצת עקום אנשים נכנסים להיסטריה
בטוחים שיש פה עוד מחבל

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שב"ח שברח מהמשטרה, לא מדובר במחבל

מתוך JDN: תושבים רבים בקריית מלאכי נבהלו לאור שמועות על פיגוע ומראות של עשרות שוטרים רצים ברחבי העיר – אלא שבמשטרה עדכנו כי מדובר היה במרדף אחרי שוהה בלתי חוקי שנמלט להם במהלך מבצע לתפיסת שב"חים

נערך לאחרונה ב:

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תגידו כל העובדי בניה במודיעין עילית לא חוקים למה אף אחד לא בה לעבוד היום
כי כנראה חסמו אותם במחסום הראשון..
אבל בבני ברק הם נכנסו חופשי בקבוצות של 10-15 על הבוקר...

חוטיוטיק

משתמש פעיל

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מה שונים הערבים של מודיעין עלית/ בני ברק/ ירושלים/ ביתר
מהערבים של אשדוד או כל עיר אחרת?
אצלנו עבדו רגיל
עשו לי מנגינת רקע כל הבוקר...:mad::mad::mad:

תילתן

משתמש סופר מקצוען
מה שונים הערבים של מודיעין עלית/ בני ברק/ ירושלים/ ביתר
מהערבים של אשדוד או כל עיר אחרת?
אצלנו עבדו רגיל
עשו לי מנגינת רקע כל הבוקר...:mad::mad::mad:
ההבדל גדול,
ערבים ישראלים בעלי תעודות זהות כחולות כמו שלנו נכנסים ללא בעיה לעבודה
בערים שסמוכות לישובים ערביים יש הרבה שבחי"ם והם לא יעיזו להכנס היום

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
ההבדל גדול,
ערבים ישראלים בעלי תעודות זהות כחולות כמו שלנו נכנסים ללא בעיה לעבודה
בערים שסמוכות לישובים ערביים יש הרבה שבחי"ם והם לא יעיזו להכנס היום
התכוונתי שהדם הוא אותו דם. וד"ל.

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה