דרוש מידע חשבון בנק צעיר

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לא מומלץ בכלל!
מהרבה מאד סיבות יכול לגרור בהמשך בעיות במשכנתאות, בעקבות חיווי אשראי בעייתי.
מאד קשה לעקוף את זה, וזה סיבוך מיותר, אם יש לכם אפשרות להסתדר בלי - עדיף מאד מאד.
(אא"כ יש משכורת מס"ב חודשית מסודרת, וניהול כלכלי מאד מחושב).

אינספריישן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כל בחור ישיבה ממוצע מחזיק...
בשביל הצ'קים של 'דרשו'? ;)

אם-כך, אולי אחד מאותם בחורי-ישיבה-מחזיקי-חשבון-ממוצעים יוכל לחוות דעתו בנוגע לשיקוליו בפתיחת החשבון?

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בא נדייק -
בחורים מיש''ק - בודדים מחזיקים,
יש''ג די נפוץ,
קיבוץ נפוץ מאוד.
כמובן גם שמשתנה בין הישיבות, בין האזור שהבחור גר וכמובן שאם הוא אמריקאי אז אין הרבה ספקות בדבר החשבון הגדוש והאשראי שמתבלה עשרות פעמים ביום ורק בנס נשאר ממנו זכר.
(המשפט האחרון כתבתי בהומור ובקטע הטוב לגמרי - מוקדש לאחינו האמריקאים ובפרט בחורי הישיבות שבינהם שאהובים מאוד בעולם הישיבות ולא, לא בגלל הכסף שבד''כ נלווה עמם. יש להם מספיק מעלות אחרות ואמיתיות כמו לדוג' התנתקות מהמשפחה לתקופות ארוכות בשביל לימוד התורה בארה''ק, חוש ההומור היחודי, ראש יותר פתוח ובריא בד''כ מהישראלים ועוד.)

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
כן.
לא שלי, ב"ה.
נכון, ולכן אני יודע על הרבה בעיות שהיו.
לי לא היה משכורת הרבה שנים וזה לא הוריד לי כלום מהחייוי האשראי הציון שלי הוא גבוה מאוד גם בלי משכורת
ב"ה.
זה שלא נכנס משכורת זה לא סיבה לחיווי שלילי (כמובן), אבל אצל חבר שקצת אחרי החתונה בא להוציא משכנתא, לא יכל להוציא באותו בנק, מבחור שאין לו שקל הכנסה, לבחור שיכול לכסות משכנתא - לא היה נשמע להם...
אבל מספיק שהחשבון לא בשימוש מספיק, הבנק מבטל את המסגרת שהוקצתה, כשלאחר זמן יורד עמ' הקצאת אשראי (שהיה בעבר), והחשבון נכנס למינוס, שפגע דרמטית בחיווי.
בד"כ הרבה פותחים בשביל הכיף, כשהכיף לא כזה כיף, והרבה פעמים פוגע ביכולות בהמשך.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אין על בנק לאומי בנק הכי זורם
נכון.
כך היה מקובל גם כשהייתי בחור.
רק שבמשכנתאות הוא הכי לא זורם, על כל בעיה הכי קטנה הוא יכול לסרב משכנתא, גם דברים לא הגיוניים, אם הכל הולך חלק, הוא אכן הכי משתלם.

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני פתחתי מיד כשקבלתי תעודת זהות, בערך בגיל 17, בפועלים, היה מצוין, קיבלתי בנקט צעיר עד גיל 22 לללא עמלות,
נהניתי מאד.

*רות

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
למה אין להצבעה לאומי(לא פפר)
לא רואה בעיה בפתיחת חשבון בגיל צעיר -כמובן שאם לא נכנסים למינוס:(
ללאומי יש שרות טוב החלפת קודים וסיסמאות בקלות ולרוב יש גם זמינות

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני מעוניינת לפתוח חשבון בנק צעיר (16-18).
אשמח לתגובות והמלצות.
עוד חודשים יהיה ניתן לפתוח בבנק הדיגיטלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה