עזרה חסמו לי את החשבון באמזון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אמנית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
כפי שכתבו לא לעשות קניה ראשונה בסכום גבוה מידי וכן לא לבצע את הקניה הראשונה מתוך מחשב המשמש לגלישה ציבורית (אני חושד שאז הם מסמנים את הIP כחשוד)

קישור לשיחה טלפונית איתם

אבל בשביל זה אני חייבת להכנס לחשבון שלי שהוא נחסם

אמנית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שלחי להם מייל לכתובת

cs-reply @ amazon .com
(למחוק רווחים)

חשוב! לשלוח מהמייל שנרשמת איתו לאתר.

בהצלחה!
הזמנתי מאמזון בריטניה אז שיניתי את הסיומת לco.uk וקבלתי תגובה שהכתובת אינה פעילה מה עוד אני יכולה לעשות?

אמנית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L

אמנית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L

אמנית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עכשיו קיבלתי מייל מאמזון
We have restored your access to this account and processed any pending orders. You can track the progress of your orders in the "Your Account" section of our website.
ב"ה, קיבלתי את המייל לאחר ששלחתי להם קבלה עם הדגשה על מספר הכרטיס ותמונה של הכרטיס עם הדגשה על מספרו
תודה רבה לכל מי שניסה לעזור

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עכשיו קיבלתי מייל מאמזון
We have restored your access to this account and processed any pending orders. You can track the progress of your orders in the "Your Account" section of our website.
ב"ה, קיבלתי את המייל לאחר ששלחתי להם קבלה עם הדגשה על מספר הכרטיס ותמונה של הכרטיס עם הדגשה על מספרו
שמחה לשמוע :)

מאיר 4134

משתמש מקצוען
עכשיו קיבלתי מייל מאמזון

תודי לה'

כי זה ממש נס משמיים, כי אמזון נורא קשוחים וברגע שהם חושדים במשהו קשה לצאת מזה (למען האמת עוד לא שמעתי על מקרה שבו חזר החשבון לנחשד המסכן)

(והדבר נכון גם הפוך כי הם מתנהגים כמו אמריקאים אמיתיים בכלל של "הלקוח תמיד צודק")

פלטפורמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עכשיו קיבלתי מייל מאמזון
מה בדיוק שלחת?
קבלה של מה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה