עזרה חסימת מייל

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מחפשת את עצמה

משתמש חדש
המשתמש נחסם
אני מנסה להכנס לחשבון המייל שלי
ומופיע לי 'אופס' של נטפרי

מישהו יודע מה זה צריך להיות?
או איך אפשר לסדר את זה?

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מנסה להכנס לחשבון המייל שלי
ומופיע לי 'אופס' של נטפרי

מישהו יודע מה זה צריך להיות?
או איך אפשר לסדר את זה?
קרה לי גם שבוע שעבר שלחתי להם פניה והסתדר אחרי כמה שעות
דבר מאוד מוזר

אלי7:)

משתמש מקצוען
היה על זה אשכול היום
פני לנטפרי והם יסדרו את זה בעזרת ה'

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מי שיש לו נטפרי יכול בבקשה שללוח להם את זה

Q1JZUFQyCcbqanLZK1+PUm6LleWRp28RdSBFBSEw1pUmlGi6in4vct8uuHGJLXrdKwWBxpK1S0gbOMzOpRTPOLex1xb3F4g0SCxBXAsjiha5Auywr0/mpecDyCnMHL3q7cDp8ZStyVClYs3/21f55oKA+x6nIYluis4wVsLL1py9U3f25a164uDIMglsk3W4unqKcdnkwWtMjo1nF/r8D/PDIDrlmc7fbYOF+9Mrdp6jlNNweHCVAtsepo9a0JhKqitZ+otiwgIHXZbiU0iR35RW/tpoHnnSfmLtH3SjCv9rxBS6n0f1LyJ4PGveIDzqGIqccSgQlDj/97lNzk65dIzkcGp9loUYZDR/1lVcAVccQJ6vaQuOQLKMeMh0HPHJGj0FODKk8CUP/t5CLuMsID/7lE8mfTBLt9mlw0n1nBzlMp4IUPM8hx9JbQ==

בתודה מראש~!!!!
רק אתה יכול לשלוח אם הפרטים שלך אתה אמור לקבל איזה קוד לטלפון אם אני יעשה ממני הם ינסו לסדר לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה