רכבים חניה חד פעמי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חיות הקודש

משתמש פעיל
אני שוכר רכב, איך אני משלם על חניה?
אני משלם דרך פנגו? (יש דבר כזה להיות רשום רק יום אחד)

דדי גמדי

משתמש פעיל
אני שוכר רכב, איך אני משלם על חניה?
אני משלם דרך פנגו? (יש דבר כזה להיות רשום רק יום אחד)
דרך הנציג בפנגו
אתה רושם את מספר הרכב על שמך
ואתה צריך לזכור לבד לבטל את זה בסיום ההשכרה
(נראה לי שרק בכביש 6 יש אפשרות להירשם ליום אחד)

שלום וישראל

מהכח אל הפועל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
החשבון שלך בפנגו הוא על השם והטלון שלך, לא קשור לרכב. אתה יכול להוסיף רכבים ולהוריד רכבים כרצונך.
דרך אגב, אם יש לך חבר עם רכב קבוע ופנגו, הוא יכול לרשום אותך בחשבון שלו כנהג נוסף וגם לרשום את הרכב שלך כרכב נוסף בחשבון שלו, ואפשר להגדיר שבאופן אוטומטי מספר הטלפון שלך יקושר לרכב שלך.
זה יכול לפתור בעיות לכאלו שזכו לא להחזיק כ. אשראי וכד'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה