עזרה חנות שחסרה במודיעין עילית..?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה עולה עובד לשעה?
40 שקל?
נראה לי שאם יקנו ולו מוצר אחד, הרווח כבר יכסה את העלות של העובד. לא?

ממש לא.
החזקה של עובד לא מסתכמת במחיר לשעה שמשלמים לעובד יש הוצאות נוספות של ביטוח לאומי ותשלומים שונים וכו'
ועוד הוצאות מהצד. צריך שההכנסות יהיו מספיק רווחיות להחזיק עובד.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
חייבת לשתף אתכן בחנות חדשה ומקסימה!
במרכז קסם היה דוכן עם תכשיטים בחוץ.
הם נכנסו עכשיו במקום האופטיקה ליד יש,
יש להם תכשיטים מהממים, עדינים, עם שבוץ אבנים עדינות ועוד, (הבנתי שהרוב מגולדפילד.)
במחירים ,+,20-30-50 ועוד... דברים שנראים הרבה יותר!
הם פרסמו תכשיט במחיר פרחים לשבת! וזה ממש כך! (תשלחו את הבעל שיקנה לפעמים במקום הפרחים שלא ממש שורדים.. ;), יש לי צמיד שלהם שלבשתי כבר כמה פעמים ונשאר כמו דש, זה נראה איכותי!)
שווה לכן להכנס ולהתרשם,
נכנסתי לשם ושברתי את הראש למי אני צריכה מתנה, א"א לצאת בלי לקנות!!
המוכרת שם אדיבה ומקסימה, בעלת החנות...

(גלוי נאות, אין לי כל קשר לחנות, רק כן יש לי ענין שיציליחו, ולא יסגרו חלילה כמו כל הסיפור פה באשכול... אני רוצה להמשיך לקנות שם!! ...)
אני קניתי שם בחנות.
באמת יש להם דברים נחמדים. כל מיני סגנונות.

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש להם תכשיטים מהממים, עדינים, עם שבוץ אבנים עדינות ועוד, (הבנתי שהרוב מגולדפילד.)
הם פרסמו תכשיט במחיר פרחים לשבת! וזה ממש כך! (תשלחו את הבעל שיקנה לפעמים במקום הפרחים שלא ממש שורדים.. ;), יש לי צמיד שלהם שלבשתי כבר כמה פעמים ונשאר כמו דש, זה נראה איכותי!)
שווה לכן להכנס ולהתרשם,

(גלוי נאות, אין לי כל קשר לחנות, רק כן יש לי ענין שיציליחו, ולא יסגרו חלילה כמו כל הסיפור פה באשכול... אני רוצה להמשיך לקנות שם!! ...)
גם אני עברתי שם וקניתי. יש שם דברים מהממים!!

giligil

משתמש מקצוען
שווה לכן להכנס ולהתרשם,

מסכימה איתך!
גם אני קניתי שם מס' תכשיטים ומאוד מרוצה!

חיים ארנסטר

משתמש צעיר
ממש לא.
החזקה של עובד לא מסתכמת במחיר לשעה שמשלמים לעובד יש הוצאות נוספות של ביטוח לאומי ותשלומים שונים וכו'
ועוד הוצאות מהצד. צריך שההכנסות יהיו מספיק רווחיות להחזיק עובד.
מקובל לחשב שהוצאות עקיפות לעובד פשוט זה עוד שליש (ז"א סה"כ 1.3) ועובדים וותיקים יותר 1.4

סחלבית

משתמש מקצוען
לא קראתי הכל..
מה שחסר כאן מאוד ויכול ללכת מאוד
זה "אושר עד". רשת מזון פשוט אגדית!
תמיד יש שם מבצעים מדהימים בתחום המזון וגם במוצרים כלליים
בובה אמריקאית ב80₪
טרמפולינה לילדים עם רשת הגנה 100₪
ועוד מבצעים שמוציאים לי את העיניים....
במודיעין עילית הכי רווחי להתעסק במזון
ובתחום המזון סופרמרקט כמובן הכי שווה.
ידוע שחברת "יש" סגרו חוזה עם חברת קריית ספר שהם יהיו רשת המזון היחידה בעיר
וזה ממש מרגיז
כי אין כאן תחרות בריאה בתחום המזון כמו בכל עיר אחרת.

הבעלים של אושר עד הם חרדים חסידי גור. יש עם מי לדבר...

יפיו

משתמש רשום
בתור אשה חרדית שמקפידה על כיסוי ראש מלא ולא הולכת עם שערות על ריקמה... חסר כאן מאד מאד מאד חנות של כיסויי ראש יפים ומכובדים שמתאימים גם לאירועים. אני יכולה לפתוח ספר טלפונים ולגלות שיש כאן יותר פאניות מתושבים... {בושה לעיר}. ומטפחות יש כאן רק כאלה מוזנחות עם משולש פתוח מאחורה, שעומדות על הראש בדיוק כמו שאשה שהולכת בפאה רוצה שיראה... {שלא יחשבו ח"ו שהיא בעיקרון הולכת במטפחת}.
בקיצור מי שיש לה את זה נשמח לקנות ולפרנסה בכבוד.....

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בתור אשה חרדית שמקפידה על כיסוי ראש מלא ולא הולכת עם שערות על ריקמה... חסר כאן מאד מאד מאד חנות של כיסויי ראש יפים ומכובדים שמתאימים גם לאירועים. אני יכולה לפתוח ספר טלפונים ולגלות שיש כאן יותר פאניות מתושבים... {בושה לעיר}. ומטפחות יש כאן רק כאלה מוזנחות עם משולש פתוח מאחורה, שעומדות על הראש בדיוק כמו שאשה שהולכת בפאה רוצה שיראה... {שלא יחשבו ח"ו שהיא בעיקרון הולכת במטפחת}.
אפשר לכתוב בצורה מכובדת
חוץ מזה שכנראה אינך מודעת למבחר שיש, רק קצת תבררי

קטונתי

משתמש רשום
ישנה חנות בכיכר משך חכמה בשם "נועה" וכן ידוע לי על נשים שמוכרות בביתם מטפחות מעוצבות (סינרים)
מס' לדוגמה (מחקתי את המספר בתקווה שנשלחה התראה במייל) קצת יקר אבל שווה.

נערך לאחרונה ב:

פרפר

משתמש מקצוען
חסר כאן מאד מאד מאד חנות של כיסויי ראש יפים ומכובדים שמתאימים גם לאירועים.
יש הרבה. וחוץ מהחנויות (שני, הדס, טעם אישי ועוד...) יש המון מכירות. תפתחי כל עיתון סופ"ש.
אני יכולה לפתוח ספר טלפונים ולגלות שיש כאן יותר פאניות מתושבים.
למה את מחפשת מטפחות באות פ'?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה