דרוש מידע חנות / עסק לסידורי פרחים חיים

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
חוויתי חוויה די מעניינת מקודם.
התקשרתי לחנות בבני ברק, שקיבלתי עליה המלצות, וביקשתי שתשלח לי תמונות במייל של מספר סידורי פרחים, בתקציב שאני מבקשת, כדי שאוכל לראות אם יש על מה לדבר.
היא ממש הופתעה ממני. לא, היא בחיים לא שולחת תמונות. מקסימום, מסבירה בטלפון מה היא שמה בסידור הפרחים. אמרתי לה שהסברים לא יעזרו לי, אני לא מעולם הצומח ולא מבינה אותו מילולית, יכולה רק להתרשם ממנו חזותית :)
לא משנה, היא לא שולחת תמונות. ואנשים מזמינים ככה. סומכים על המלצות שקיבלו עליה.
אני מוכרחה להבין: אני המוזרה? (יש מצב...) משום מה, נראה לי הגיוני מאד לבקש לראות קודם לכן מוצר שהולכים להזמין במאות שקלים, כשערכו הוא נגזרת של המראה החיצוני שלו.
אבל ייתכן מאד שמה שהגיוני לי לא הגיוני בעיני אחרים, ואולי אני באמת צריכה לגנוז את ההיגיון שלי.
בבקשה, ספרו מה דעתכם. וגם, אם אתם מכירים בעלי עסק שכן מסכימים לשלוח תמונות במייל, אשמח מאד לקבל את פרטיהם.
תודה גדולה ויום נפלא!

chyz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
בזר פור יו יש תמונות של הסידורים וגם מחירים

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא יודעת מה מקובל בחנויות האלה, אבל אם זה דרך פרחי טל את יכולה לסמוך עליהם בעיינים עצומות, כנראה אין להם מייל לשלוח, בחנות עצמה יש תמונות לתרשמות

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
צודקת
דיברתי עם מסדרת פרחים שעובדת מהבית
והצעתי לה לצלם כל זר שהיא עושה
בהתחלה היא לא הבינה בשביל מה צריך את זה
כנראה שמי שמגיע מעולם הצומח לא כ"כ מכיר את עולם הדומם :)

מניחה שיש מקומות שכן יש להם תמונות להתרשמות
יש את חנות קאלה ברחוב השומר שהם מאד זולים ושרות מעולה מאמינה שיש לה מייל לשלוח תמונות כי הם גם מסדרים אירועים והיא הראתה לי כבר כמה פעמים סידורי פרחים שעשתה
פרחי טל ג"כ מומלצת
אינלי מושגלגבי שליחת תמונות במייל אבל הם עושים זרים יפים ברמה מאד גבוה

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ממליצה על קאלה אישה מקסימה ואמינה עם שרות עשר ומחירים ממש זולים.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חנויות פרחים לעולם לא מתחייבות לייצור סידור או זר מסוים מאד בשל בעיית זמינות הפרחים. בכל עונה ובכל יום יש פרחים אחרים ואיתם שוזרים...
מה שכן מקובל הוא לשלוח תמונות של עבודות קודמות כדי לאפשר התרשמות מהסגנון של המעצבת וכן כדי לאפשר למזמין לבחור אפשרות שקרובה לטעמו ולהתאים אותה לאירוע/טעם/מלאי פרחים. זאת אומרת- אני רוצה סידור בסגנון הזה שיהיו בו פרחים ברמה גבוהה יותר /בצבעי סגול ירוק/ ללא הפרח X שאני שונאת...
אי אפשר לדבר על פרחים באוויר וזה קרוב לוודאי יוביל לעוגמת נפש. בפרחים יש אלף רמות של עיצוב ועד שלא רואים בעיניים אי אפשר לדעת למה נופלים. הייתי ממליצה לפנות לחנות אחרת.

מרחבית

משתמש מקצוען
משום מה, נראה לי הגיוני מאד לבקש לראות קודם לכן מוצר שהולכים להזמין במאות שקלים, כשערכו הוא נגזרת של המראה החיצוני שלו.

ההיגיון שלך נראה לי הגיוני מאוד...
אני כן סמכתי על המקומות שהזמנתי בלי לראות לפני כן. לא חשבתי משום מה על הרעיון של שליחת תמונות. ולהגיע למקום - לא היה שייך לי.
דברנו בטלפון על המחיר ועל הגוונים המועדפים עלי מבין האפשרויות שהציגו לי - וסמכתי עליהם, כי הם מומחים ומוציאים דברים יפים, ולא היה משנה לי מה בדיוק. זרים נראים לי תמיד מאוד יפים... יותר תלוי בגודל התקציב.
כשהיה מדובר באירוע, סיפרתי להם על צבע המפות והכלים, והתאמנו לזה את צבעי הפרחים.
בכל אופן, כאמור, נראה לי הגיוני בהחלט הבקשה שלך.
כנראה חלקם לא ערוכים לזה.

נערך לאחרונה ב:

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בטח שמקובל לשלוח תמונות
אני בעצמי צילמתי זרים בשביל מעצבת, (לא פעילה כרגע) וזה היה מאוד שימושי עבורה.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הטלפון של קאלה 0544567593(בעל החנות)

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
כשיצא לי להזמין סידורי פרחים, מתנות וכו', הזמנתי רק מחנויות שיש להן קטלוג ברשת ואני יכולה להתרשם ולציין איזה גודל / סגנון אני רוצה.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני ממליצה בחום על קאלה! פרחים טריים, זרים יפים ומחירים שלא תמצאי במקומות אחרים!
היא ילדה קצת לפני שבועות אז תבדקי אם היא חזרה לעבוד.
אם זה צריך להיות משהו שונה ומיוחד אז שושניתוש זה המקום רק במחירים קצת שונים...

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ישנם כל כך הרבה סוגי סידורים וסוגי פרחים שאין שום אפשרות להתרשם מילולית.
אני מעדיפה לבוא לראות דוגמאות קיימות או תמונות.

הזמנתי מספר פעמים בדבר נאה - מבחר עשיר ומשלוחים לכל הארץ.

http://xn--4dbbfg2d4b.co.il/?page_id=1891

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
תודה לכולכן.
הגעתי לנשות מקצוע מדהימות דרככן (קיבלתי גם המלצות ופניות באישי)
וכנראה, ובע"ה, נסגור עם מישהי אלופה שהכרתי היום רק בזכות פרוג.
פרוג זה מקום מדהים, נכון? מקום שאפשר לעמוד בו, לכמה רגעים, מהמירוץ של החיים, ולאהוב בזכותו את העולם עוד יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה