מצלמות עדשות וציוד טכני חנות מומלצת לקניית מצלמה

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
היי,
איפה אתם ממליצים לקנות מצלמה?
מבחינת שירות טוב, מחירים טובים, ואם ח''ו יש תקלה יש למי לפנות וכו'..
תודה

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לענ״ד בארץ יש שתי חנויות גדולות, ותיקות ומקצועיות יוגנד וארליך מעבדות. שתי החנויות בתל אביב ויש בהם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה.

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
דיברתי עם עזריה, השאלה אם כ''כ חשוב לקנות מצלמה עם אחריות יבואן רשמי של קנון או מספיק האחריות של קאמרה?
כי האחריות של קנון עולה הרבה יותר

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
דיברתי עם עזריה, השאלה אם כ''כ חשוב לקנות מצלמה עם אחריות יבואן רשמי של קנון או מספיק האחריות של קאמרה?
כי האחריות של קנון עולה הרבה יותר
מישהו יכול לעזור לי?..
חייב אחריות מיבואן רשמי או שמספיקה האחריות של קאמרה?

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהו יכול לעזור לי?..
דעה אישית, אני עוסק בתחום הצילום למעלה מארבעים שנים ומעולם לא הגעתי למצב בו הייתי צריך להשתמש באחריות.
היה לי הרבה מאוד ציוד של ניקון עוד בעולם הקובנציונאלי ויש לי היום לא מעט ציוד של ניקון ופוג׳י וב״ה מעולם לא הייתה לי תקלה רצינית ובוודאי שלא בשנים הראשונות לאחר רכישת הציוד.

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
דעה אישית, אני עוסק בתחום הצילום למעלה מארבעים שנים ומעולם לא הגעתי למצב בו הייתי צריך להשתמש באחריות.
היה לי הרבה מאוד ציוד של ניקון עוד בעולם הקובנציונאלי ויש לי היום לא מעט ציוד של ניקון ופוג׳י וב״ה מעולם לא הייתה לי תקלה רצינית ובוודאי שלא בשנים הראשונות לאחר רכישת הציוד.
תודה רבה!

Szmy_photographer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהו יכול לעזור לי?..
חייב אחריות מיבואן רשמי או שמספיקה האחריות של קאמרה?
אני מעולם ב''ה לא הייתי צריך להתעסק עם האחריות, בפרטי אם את קונה מוצר חדש לא אמור להיות בעיות...
צריך לקרוא טוב מה ההבדל באחריות בין אחריות רשמית לשל קאמרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה