התייעצות חם לי!!!!!! למה לא עוצרים לי טרמפים

מצב
הנושא נעול.

ניק 19890

משתמש צעיר
עכשיו מגיעה תקופה מאוד ארוכה של גל חום ופלוס חגא מוסלמית בתחילת שבוע הבא שיש מחסור בנהגים
אתה נוסע בתוך העיר ואתה יודע שעל הדרך למקום שאתה נוסע מחכים הרבה מאוד בחורים ואברכים
שעוצרים טרמפים או מחכים בתחנה (לתענוג של נסיעה באוטובוס עמוס שחיכית לו רבע שעה והנסיעה איתו עוד רבע שעה) ופשוט ממשיך הלאה ומתעלם רציתי רק להבין למה זה, כי אנשים תמיד ממהרים, או לא רוצה שיחדרו לך קצת לפרטיות
אני עומד רבע שעה בחום עוצר טרמפים עוברים עשרות רכבים עם הנהג בלבד ואף אחד לא עוצר ודוקא מי כן עוצר החברה הדתיים יותר הפחות חרדים למה זה?
אשמח להסבר לא שאני חושב שבדיוק אתה תקרא את זה ומחר תעצור לי אבל אשמח להבין

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני דווקא לגמרי עוצר
איפה אתה עומד עכשיו?
טוב, עכשיו אהיה עם רכב מלא אבל בכללי אשמח לקחת אותך ואת כל האחרים

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ביום שני השארתי את האוטו במוסך
טוב היה להיזכר ולהרגיש שוב את הצד השני כדי לרענן את הצורך בלעצור לאחרים

חסוי 7

משתמש מקצוען
אני דווקא לגמרי עוצר
איפה אתה עומד עכשיו?
מחילה אני נמצא עכשיו ברחוב זאב לב מול מרכז בק למדע אני עם חולצה שחורה וכובע שמש אם מוכל לאסוף אותי חם נורא אין מים זכות גדולה באו בהמוניכם.

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
עכשיו מגיעה תקופה מאוד ארוכה של גל חום ופלוס חגא מוסלמית בתחילת שבוע הבא שיש מחסור בנהגים
אתה נוסע בתוך העיר ואתה יודע שעל הדרך למקום שאתה נוסע מחכים הרבה מאוד בחורים ואברכים
שעוצרים טרמפים או מחכים בתחנה (לתענוג של נסיעה באוטובוס עמוס שחיכית לו רבע שעה והנסיעה איתו עוד רבע שעה) ופשוט ממשיך הלאה ומתעלם רציתי רק להבין למה זה, כי אנשים תמיד ממהרים, או לא רוצה שיחדרו לך קצת לפרטיות
אני עומד רבע שעה בחום עוצר טרמפים עוברים עשרות רכבים עם הנהג בלבד ואף אחד לא עוצר ודוקא מי כן עוצר החברה הדתיים יותר הפחות חרדים למה זה?
אני בדרך כלל עוצר אבל יוצא לי לא לעצור בגלל הרבה סיבות או כי אני יודע שהם בדרך כלל לא צריכים לאיפוא שאני נוסע או שאני ממהר או שיש לי שיחה חשובה
אבל אני רואה בעיניים של העוצרים את כל מה שכתבת
אז אנא תנסה לדון אותנו לכף זכות
ועוד משהו אם אתה עומד בתחנה סתם אני לא יודע לעצור לך תואיל בטובך להרים את האצבע ולסמן לי לעצור

ניק 19890

משתמש צעיר
אז אנא תנסה לדון אותנו לכף זכות
ברור אבל זה קצת קשה כשעוברים עשרות רכבים והם יודעים כמה חם בחוץ ואני משער שלפחות 50 אחוז מגיעים לכיוון שאני צריך ולא עוצרים אבל באמת אף אחד לא חייב לי כלום ומבין את כולם אבל בכל זאת קצת לתמוך בלומדי התורה בלי הרבה מאמץ

ניק 19890

משתמש צעיר
יש טרמיפסטים שמשגעים את הנהג,והבנ"א אומר לעצמו פעם אחרונה שהעליתי וזהו
תתאר קצת מה זה משגעים את הנהג ומה באמת היחס שהנהגים רוצים (אם יש לך קבוצה גדולה של בחורים בני 14 באמת אל תעצור להם הם סתם מחפשים עניין ולא דחוף להם הטרמפ שלך)

נערך לאחרונה ב:

חי טוב

משתמש פעיל
איך להסביר לך מה זה רכב לבעליו?
אתה יודע שאפילו אםאשתך מזיזה שם דברים אתה כבר מרגיש שזו פלישה?
אתה עלול להעיר לה לשמור על הניקיון...
זה החלקה שלך, כמו נניח המגירה שלך בבית. אי אפשר להסביר.
כשתבין את זה, או הו כמה שתעריך את מי שעוצר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה