דרוש מידע חלי ממן

number one

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
האם מחזיקים מעמד לאורך זמן עם הדיאטה הזאת?
אם שומרים ממש לפי הכללים כמה יורדים בשבוע?(ברור שכל גוף מגיב אחרת אבל בערך כמה אמורים לרדת)
אשמח להמלצות ממי שהתנסתה.

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
כן.
יש לי חברה שירדה 30 קילו בשנה.
היא עם הדיאטה הזאת כבר שנתיים ומחזיקה מעמד יפה מאד!

בר לוין

משתמש מקצוען
אני בחלי ממן.....
לא מוותרת ירדתי אבל הדרך עוד ארוכה.
פעם ראשונה שאני נהנת מהדיאטה.
דיאטה נורמלית והגיונית, כמובן שכל דיאטה היא קשה בהתחלה אבל אחרי תקופה הגוף מתרגל.
אני ממליצה מאדדדדד!!!!

number one

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני בחלי ממן.....
לא מוותרת ירדתי אבל הדרך עוד ארוכה.
פעם ראשונה שאני נהנת מהדיאטה.
דיאטה נורמלית והגיונית, כמובן שכל דיאטה היא קשה בהתחלה אבל אחרי תקופה הגוף מתרגל.
אני ממליצה מאדדדדד!!!!
כמה ירדת בשבועות הראשונים?

CooKiss

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני כבר שנה וחצי בחלי ממן.
כל אחד יורד בצורה שונה.
יש נשים שהגיעו שנה אחרי ו'עקפו' אותי.
תכלס דיאטה זו לא תחרות. וחלי ממן זה יותר אורח חיים מדיאטה.
זה ממש לכל החיים.

בר לוין

משתמש מקצוען
אני כבר שנה וחצי בחלי ממן.
כל אחד יורד בצורה שונה.
יש נשים שהגיעו שנה אחרי ו'עקפו' אותי.
תכלס דיאטה זו לא תחרות. וחלי ממן זה יותר אורח חיים מדיאטה.
זה ממש לכל החיים.
מסכימה עם כל מילה .....
זה לא רק דיאטה זה לאכול טוב ובריא..

היכל

משתמש פעיל
סליחה 220₪ זה יקר?
אשתי הורי והשויגער שלי בדיאטה וכולם ירדו כבר קרוב ל 20 קילו אשתי ירדה בחודש וחצי 5 קילו שבתוכם החגים

number one

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אצלה כבר ארבע חודשים ירדתי עשר.
קשה מאוד,המון כח רצון,אבל ממליצה מאוד מאוד מאוד!!!!
שווה כל שקל.
את מקפידה ממש על הכמויות לכל ארוחה, או שאת פה ושם חורגת?
מענין אותי לדעת אם אלו שיורדות מקפידות הרג ואל יעבור.. או שאפשר לאכול קצת יותר ולרדת במשקל?

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
את מקפידה ממש על הכמויות לכל ארוחה, או שאת פה ושם חורגת?
מענין אותי לדעת אם אלו שיורדות מקפידות הרג ואל יעבור.. או שאפשר לאכול קצת יותר ולרדת במשקל?
מי ששומרת מאה אחוז יורדת ובוודאות.
שבוע שאני שמרתי פיקס,ירדתי אפילו 2.600.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה