דרוש מידע חלוקת שקיות ממתקים בשמחת תורה ע"י עיריית ירושלים

שמעון המקורי

משתמש מקצוען
גם השנה העירייה תחלק פעקאלך לילדי ירושלים בשמחת תורה.

בית כנסת שמעוניין לקבל למי צריך לפנות?
איך זה חולק בשנים קודמות?

1695155040743.png
?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
תפנה למנהל קהילתי גינות העיר או למתנ"ס הר נוף
(התקציב הרי עובר דרכם, אז הם אמורים לדעת)

שמעון המקורי

משתמש מקצוען
אני לא מרפה....

יש כמעט מיליון שח!!! שמיועדים לפעקאלך לילדי ירושלים.
ולכל גולשי פרוג אין מושג איפה הם מחולקים???

מישהו??

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם זה רק לבתי כנסיות שמקורבים לצלחת??? או שזה מיועד לכלל הציבור?
מאמינה שזה למקורבים וכד'
לצערינו זה לא חדש
אפשר לנסות להתקשר למנהל \יודעת על משהו שלא מקורב שניסה להתקשר
ורק מעבירים מאחד לשני ואמרו שיחזרו אליו......:ROFLMAO:

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

שמעון המקורי

משתמש מקצוען
האמת ממש עצוב לי שעל זה הולך הכסף
צודק.

אבל כל שנה יש ידיעות על "הפעקאלך שהעירייה מחלקת לילדי ירושלים", ושנים קודמות הבטחתי לעצמי שלפני שמחת תורה אני אדאג גם לילדי הבית כנסת שלנו, אבל עכשיו אני מבין שאין בכלל מנגנון שמחלק...

או שמעבירים 150,000 - 200,000 שקיות לידיים מאד מסוימות
או שאולי מישהו מנצל את הכסף לדברים יותר טובים;)

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בקהילה שלנו קיבלו שנה שעברה בערך 400 שקיות. קהילה ענקית
אין לי מושג איך השיגו ומה יהיה השנה אני משערת צריך מישהו שמקושר לאחד מהחברים בעירייה
ולמי שכואב שעל זה הולך הכסף ועל זה שכסף הולך על כל מיני מיצגים ואורות בשלל צבעים ,זה יותר טוב?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
צודק.

אבל כל שנה יש ידיעות על "הפעקאלך שהעירייה מחלקת לילדי ירושלים", ושנים קודמות הבטחתי לעצמי שלפני שמחת תורה אני אדאג גם לילדי הבית כנסת שלנו, אבל עכשיו אני מבין שאין בכלל מנגנון שמחלק...

או שמעבירים 150,000 - 200,000 שקיות לידיים מאד מסוימות
או שאולי מישהו מנצל את הכסף לדברים יותר טובים;)
אם כבר מחלקים, אז באמת אין סיבה לא לדאוג לילדי בית הכנסת שלכם...

שמעון המקורי

משתמש מקצוען
בקהילה שלנו קיבלו שנה שעברה בערך 400 שקיות. קהילה ענקית
אין לי מושג איך השיגו ומה יהיה השנה אני משערת צריך מישהו שמקושר לאחד מהחברים בעירייה
ולמי שכואב שעל זה הולך הכסף ועל זה שכסף הולך על כל מיני מיצגים ואורות בשלל צבעים ,זה יותר טוב?
סליחה על השאלה...
אתם בית כנסת ספרדי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה