חלון שגיאה לאחר התקנת פייצ'ארם

חננאל אליהו

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
שלום לכולם

התקנתי פייצ'ארם על המחשב שלי וכשאני מפעיל אותו נפתח לי חלון עם טקסט שגיאה, (מצורף)

אציין שניסיתי להסיר ולהתקין מחדש וכן ניסיתי התקנה דרך TOOL BOX,

מישהו מכיר את הבעיה הזו?

זה חשוב לי מאוד

תודה מראש

קבצים מצורפים

• 2024-09-03 152734.png
    2024-09-03 152734.png
    KB 80.5 · צפיות: 6
  • טקסט חלון שגיאה.txt
    KB 6 · צפיות: 4

MiriamU

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
האם השגיאה הופיעה אחרי התקנה נקייה או עדכון של PyCharm? לפעמים תוסף מותקן יכול לגרום לבעיה
בכל מקרה מומלץ לנסות להסיר ולהתקין מחדש, בהרבה מהמקרים זה פותר את הבעיה

חננאל אליהו

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
ערב טוב

1. השגיאה הופיעה אחרי התקנה נקייה [ראשונית] של פייצ'ארם, לא אחרי עדכון.
2. הורדתי ג'אווה והתקנתי ולאחר מכן הסרתי את פייצ'ארם והתקנתי שוב, הבעיה לא נפתרה.

מישהו יודע מה עוד יכול לעזור?

תודה רבה מראש

חננאל אליהו

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
יש לי חסימה של נטפרי, יכול להיות שהחסימה גורמת לבעיות?

לגבי הגרסה, צירפתי צילום מסך של הפלט:

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-09-05 135531.png
    צילום מסך 2024-09-05 135531.png
    KB 12.8 · צפיות: 4

MiriamU

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
הי, בתקווה שהסתדרת ולא רלוונטי כבר :)
מומלץ לשדרג ל-JRE בגירסה 11 לפחות
במקביל לשלוח הקלטת תעבורה לנטפרי, הרבה פעמים יש חסימות בצד שלהם

חננאל אליהו

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
ערב טוב

שלחתי הקלטת תעבורה לנטפרי, הם אומרים שזה לא קשור לסינון.

לגבי גרסת JRE, הסרתי את ה JRE הקודם, התקנתי JDK [שאני מבין שהוא כולל JRE] גרסה 22 והבעיה טרם נפתרה,

תודה על העזרה

MiriamU

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
במקום להשתמש ב JRE חיצוני, תנסה להחזיר את ההגדרות לברירת המחדל ולתת ל-PyCharm להשתמש ב-JetBrains Runtime (JBR), שמסופק עם ההתקנה.
הוא נמצא בדרך כלל בניתוב הזה: C:\Program Files\JetBrains\PyCharm <version>\jbr
ברגע שיש לך את המיקום אתה יכול לשנות דרך ההגדרות בPyCharm, בתפריט Help -> Find Action -> נפתח חלון חיפוש, תקליד Switch Boot JDK ותבחר שם את התיקייה של הJBR שזה הדיפולט של PyCharm, אתה יכול גם לבחור בצד למטה use default runtime
צריך להפעיל מחדש את התוכנה כדי שיכנס לתוקף

1725950963710.png

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
ראשית לנסות הפעלה של התוכנה מחדש.
שנית לנסות הפעלה של המחשב מחדש.
=========================================
לא עזר ?

אני נוהג להעתיק את הודעת השגיאה להדביקה ב chatGPT כמות שהיא ולתת לו לנסות לפתור אותה
לרוב הוא מצליח לפתור את הבעיה, לאחר כמה נסיונות

זה התשובה שהוא נתן להודעה הנ"ל

התקלה שאתה רואה נובעת מבעיה עם אחד מהפלאגינים של IntelliJ או PyCharm שמנסה לטעון קלאס שלא נמצא (במקרה הזה, הקלאס com.intellij.openapi.vcs.VcsBundle הקשור ל-VCS - Version Control System). הנה כמה צעדים לפתרון הבעיה:

פתרון אפשרי:
בדוק והתקן מחדש את התוספים המותקנים: ייתכן שיש בעיה באחד מהפלאגינים המותקנים שלך, במיוחד הפלאגין של VCS. תוכל לנסות להשבית ולהפעיל מחדש או להתקין מחדש את הפלאגינים האחראיים לניהול גרסאות (VCS).

עבור ל-File > Settings > Plugins.
חפש את התוסף הקשור ל-VCS או כל תוסף אחר שמנוהל על ידי JetBrains.
נסה להשבית את הפלאגין ואז להפעיל אותו מחדש, או אפילו להסיר ולהתקין אותו מחדש.
הפעל מחדש את סביבת הפיתוח: לפעמים הפעלה מחדש של IntelliJ או PyCharm יכולה לפתור בעיות כאלו.

עדכון הסביבה: ודא שהגרסה של PyCharm או IntelliJ שלך מעודכנת. ייתכן שיש באג שקשור לגרסה שאתה עובד איתה.

לחץ על Help > Check for Updates ובדוק אם יש גרסה חדשה.
במידה ויש גרסה חדשה, עדכן את הסביבה שלך.
שחזור ההגדרות למצב ברירת מחדל: אם הבעיה נמשכת, תוכל לנסות לאפס את ההגדרות של IntelliJ/PyCharm:

עבור ל-File > Manage IDE Settings > Restore Default Settings.
תיקון ההתקנה: ייתכן שחלק מקבצי ההתקנה של PyCharm נפגעו. נסה לתקן או להתקין מחדש את PyCharm:

הורד את הגרסה העדכנית של PyCharm מאתר JetBrains והתקן מחדש את התוכנה.
בדיקת לוגים נוספים: ייתכן שיש לוגים נוספים שמספקים יותר מידע על השגיאה. תוכל לגשת אליהם דרך:

Help > Show Log in Explorer/Finder.
סיכום:
בדוק את הפלאגינים הקשורים ל-VCS ונסה להשבית ולהפעיל מחדש או להתקין מחדש.
ודא שהגרסה של PyCharm מעודכנת.
נסה לאפס את ההגדרות למצב ברירת מחדל או התקן מחדש את הסביבה.
אם ניסית את כל השלבים ועדיין יש בעיה, ייתכן שעדכון ידני או התקנה מחדש של סביבת הפיתוח יפתרו את הבעיה.

חננאל אליהו

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
במקום להשתמש ב JRE חיצוני, תנסה להחזיר את ההגדרות לברירת המחדל ולתת ל-PyCharm להשתמש ב-JetBrains Runtime (JBR), שמסופק עם ההתקנה.
הוא נמצא בדרך כלל בניתוב הזה: C:\Program Files\JetBrains\PyCharm <version>\jbr
ברגע שיש לך את המיקום אתה יכול לשנות דרך ההגדרות בPyCharm, בתפריט Help -> Find Action -> נפתח חלון חיפוש, תקליד Switch Boot JDK ותבחר שם את התיקייה של הJBR שזה הדיפולט של PyCharm, אתה יכול גם לבחור בצד למטה use default runtime
צריך להפעיל מחדש את התוכנה כדי שיכנס לתוקף
בשביל זה אני צריך להיכנס לתוכנה, לא? אני בכלל לא יכול להיכנס לתוכנה, כשאני לוחץ על האייקון של הפייצ'ארם נפתח לי מייד חלון השגיאה.
אני נוהג להעתיק את הודעת השגיאה להדביקה ב chatGPT כמות שהיא ולתת לו לנסות לפתור אותה
לרוב הוא מצליח לפתור את הבעיה, לאחר כמה נסיונות
האמת שאני גם עשיתי את זה... קיבלתי תשובה דומה רק בלי ה VCS. בכל אופן אם הבנתי נכון כדי לנסות את הפתרונות של הבוט אני צריך להיכנס לממשק של התוכנה ואני לא יכול להיכנס אליו כנ"ל.

MiriamU

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
אתה יכול לנסות להחזיר את pycharm לJRE המובנה ע"י מחיקת קובץ ההגדרות
בניתוב C:\Users\<Username>\.PyCharm<Version>\config
הקובץ בשם pycharm.jdk או pycharm64.jdk
והפעלה מחדש של התוכנה
מקווה שיעזור!

חננאל אליהו

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
הגעתי לתיקיה בניתוב הבא:
C:\Users\X1\AppData\Local\JetBrains\PyCharmCE2024.2
חיפשתי ידנית ולא מצאתי את הקבצים המוזכרים, וכן הרצתי חיפוש גם בתיקיה הספציפית הזו וגם חיפוש כללי במחשב ולא מצאתי את הקבצים המוזכרים.
איפוא הם יכולים להיות?

MiriamU

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
כשאני מנסה ניתוב כזה קופצת לי הודעה של סייר הקבצים שאין לווינדוס אפשרות למצוא את זה ושצריך לבדוק את האיות ולנסות שוב.

אתה מחליף את הUserName ביוזר שלך? יש תחתיו תיקיית .PyCharm?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צד

א אֵל נְקָמוֹת ה' אֵל נְקָמוֹת הוֹפִיַע:ב הִנָּשֵׂא שֹׁפֵט הָאָרֶץ הָשֵׁב גְּמוּל עַל גֵּאִים:ג עַד מָתַי רְשָׁעִים ה' עַד מָתַי רְשָׁעִים יַעֲלֹזוּ:ד יַבִּיעוּ יְדַבְּרוּ עָתָק יִתְאַמְּרוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן:ה עַמְּךָ ה' יְדַכְּאוּ וְנַחֲלָתְךָ יְעַנּוּ:ו אַלְמָנָה וְגֵר יַהֲרֹגוּ וִיתוֹמִים יְרַצֵּחוּ:ז וַיֹּאמְרוּ לֹא יִרְאֶה יָּהּ וְלֹא יָבִין אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ח בִּינוּ בֹּעֲרִים בָּעָם וּכְסִילִים מָתַי תַּשְׂכִּילוּ:ט הֲנֹטַע אֹזֶן הֲלֹא יִשְׁמָע אִם יֹצֵר עַיִן הֲלֹא יַבִּיט:י הֲיֹסֵר גּוֹיִם הֲלֹא יוֹכִיחַ הַמְלַמֵּד אָדָם דָּעַת:יא ה' יֹדֵעַ מַחְשְׁבוֹת אָדָם כִּי הֵמָּה הָבֶל:יב אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר תְּיַסְּרֶנּוּ יָּהּ וּמִתּוֹרָתְךָ תְלַמְּדֶנּוּ:יג לְהַשְׁקִיט לוֹ מִימֵי רָע עַד יִכָּרֶה לָרָשָׁע שָׁחַת:יד כִּי לֹא יִטֹּשׁ ה' עַמּוֹ וְנַחֲלָתוֹ לֹא יַעֲזֹב:טו כִּי עַד צֶדֶק יָשׁוּב מִשְׁפָּט וְאַחֲרָיו כָּל יִשְׁרֵי לֵב:טז מִי יָקוּם לִי עִם מְרֵעִים מִי יִתְיַצֵּב לִי עִם פֹּעֲלֵי אָוֶן:יז לוּלֵי ה' עֶזְרָתָה לִּי כִּמְעַט שָׁכְנָה דוּמָה נַפְשִׁי:יח אִם אָמַרְתִּי מָטָה רַגְלִי חַסְדְּךָ ה' יִסְעָדֵנִי:יט בְּרֹב שַׂרְעַפַּי בְּקִרְבִּי תַּנְחוּמֶיךָ יְשַׁעַשְׁעוּ נַפְשִׁי:כ הַיְחָבְרְךָ כִּסֵּא הַוּוֹת יֹצֵר עָמָל עֲלֵי חֹק:כא יָגוֹדּוּ עַל נֶפֶשׁ צַדִּיק וְדָם נָקִי יַרְשִׁיעוּ:כב וַיְהִי ה' לִי לְמִשְׂגָּב וֵאלֹהַי לְצוּר מַחְסִי:כג וַיָּשֶׁב עֲלֵיהֶם אֶת אוֹנָם וּבְרָעָתָם יַצְמִיתֵם יַצְמִיתֵם ה' אֱלֹהֵינוּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

עופות בצבעי מים • אתגר 109

לוח מודעות

למעלה