עיצוב חלל חלון בסלון

ח.ג.ג'.

משתמש צעיר
תעזרו לי לתכנן את הסלון?
החלטנו לא לנסות לשנות מהותית. ההתלבטות היא לגבי החלון.
במצב הנוכחי יש חלון ודלת זכוכית שפונים למרפסת.
השאלה היא אם לשנות ולעשות במקום זה דלת ויטרינה או כל חלוקה אחרת של הפתחים. (ואיך מעמידים רהיטים במקרה הזה)
אני מצרפת את התכנית. חשוב לנו שיהיה הרבה מקום לספרים והרבה מקומות ישיבה, בעדיפות לספות או לפחות לכורסאות מסיביות. אוהבים להשתרע על הספה עם ספר...
עוד נקודה - אני קצת חוששת להגדיל בהרבה את שטח החלון+דלת כי הבידוד יהיה פחות טוב. קר פה. אז קיר שכולו זכוכית לא ממש בא בחשבון. דלת בגודל יותר צנוע כן.
אני נוטה לכיוון השארת המצב הקיים, עם העמדת ריהוט כמו בשרטוט.
Capture.JPG

החיים טובים

סטודנטית לעיצוב פנים בסטייל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני הייתי מעדיפה דלת הזזה למרפסת מאשר דלת נפתחת.
וכן יותר נחמד שדלת הכניסה נפתחת ועל הקיר יש ארון ספרים עם מדפי יופי/ויטרינה לכיוון הדלת.כך את גם מרויחה ספריה יותר גדולה.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד נקודה - אני קצת חוששת להגדיל בהרבה את שטח החלון+דלת כי הבידוד יהיה פחות טוב. קר פה. אז קיר שכולו זכוכית לא ממש בא בחשבון. דלת בגודל יותר צנוע כן.
רק על זה-
יש חלונות עם בידוד כפול
יש לי לקוחה מביתר שעשתה חלון על כל הקיר בסלון
והיא מאד נהנית ממנו
ממש לא קר אצלם בגלל זה
רק קחי בחשבון את הניקיון...

ח.ג.ג'.

משתמש צעיר
רק על זה-
יש חלונות עם בידוד כפול
יש לי לקוחה מביתר שעשתה חלון על כל הקיר בסלון
והיא מאד נהנית ממנו
ממש לא קר אצלם בגלל זה
רק קחי בחשבון את הניקיון...
אנחנו גבוהים ב200-300 מטר מביתר... בידוד כפול זה ברור מאליו אבל להבנתי זה עדיין פחות טוב מקיר, לא?
ניקיון זה גם שיקול...

ח.ג.ג'.

משתמש צעיר
אני הייתי מעדיפה דלת הזזה למרפסת מאשר דלת נפתחת.
וכן יותר נחמד שדלת הכניסה נפתחת ועל הקיר יש ארון ספרים עם מדפי יופי/ויטרינה לכיוון הדלת.כך את גם מרויחה ספריה יותר גדולה.
לא בטוחה שהבנתי...
את מתכוונת לשים את ארון הספרים בקיר השמאלי, איפה שעכשיו הספה?
ואז איפה שמים את הספה - בנישה שחשבתי לייעד לספריה? ומה עם ספה נוספת?
(עזבי כרגע את זה שהספריה שלנו לעולם לא תהיה "מדפי יופי" כי תמיד נחפש איך לדחוס לתוכה עוד ספרים ;))

החיים טובים

סטודנטית לעיצוב פנים בסטייל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ספה אחת בנישה של הספריה וספה שניה מול המרפסת ,
איפה ששרטטת קוי מידה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה