חלאס אתכם!!!!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
הספקתי ללמוד ולחזור שוב בלי שהרגשת.
עבדקן שלח לי עד כה 4 פרקים במייל. מוכנים, אפויים, מלוטשים.
מתנהל מו"מ נמרץ על פרסום בפעקלע:) (אני, אגב, מעודד אותו לפרסם דווקא בפורום, כדי שיקבל פידבק חזק יותר)
חסמו אותו לשבוע, ללא אשמתו, מה הוא יכול לעשות. ומכאן תוכחת מגולה לעמיתיי לשעבר וכו'.

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הספקתי ללמוד ולחזור שוב בלי שהרגשת.

היית אמור להישאר על בתרא.
שינוי שם.JPG

רחשי הלב

משתמש מקצוען
(אני, אגב, מעודד אותו לפרסם דווקא בפורום, כדי שיקבל פידבק חזק יותר)
אתה מצטנע כדי שיגידו לך 'אוי, מה פתאום... בפעקלע יש חשיפה הרבה יותר גדולה, מי מסתכל בפורום הזנוח הזה כשיש את הפעקלע....'
אז בכוונה אני לא אומר את זה.
יש לי חבר שאוהב לסלסל בקולו לפני העמוד לכבד את השם מגרונו, ואכן ב"ה יש לו את זה, בניגוד להרבה אחרים שאוהבים...
ניגשתי אליו אחרי התפילה והכברתי במחמאות על קולו הערב.
הנ"ל, כדרכם של מוחמאים נבוכים, הגיב ב"דווקא הפעם הרגשתי שזה לא זה... פעם הייתי עושה את זה יותר טוב...."
הפעם זה הרגיז אותי כי האיש לא יודע לקבל מחמאות. אמרתי לו "יתכן, אני לא כל כך מבין בזה...."

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
היית אמור להישאר על בתרא.
צפה בקובץ המצורף 447453
מגיע פה קרדיט גדול לחיים דיקמן.
עד העדכון הנ"ל, היית צריך לעבור בחוד מחט כדי לשנות את שם הניק. עכשיו אתה מוגבל לשני שינויים. הגיוני. (וזו הסיבה שאני לא נוגע בניק השני שלי חמת חלילי הנפש

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אתה מצטנע כדי שיגידו לך 'אוי, מה פתאום... בפעקלע יש חשיפה הרבה יותר גדולה, מי מסתכל בפורום הזנוח הזה כשיש את הפעקלע....'
אז בכוונה אני לא אומר את זה.
יש לי חבר שאוהב לסלסל בקולו לפני העמוד לכבד את השם מגרונו, ואכן ב"ה יש לו את זה, בניגוד להרבה אחרים שאוהבים...
ניגשתי אליו אחרי התפילה והכברתי במחמאות על קולו הערב.
הנ"ל, כדרכם של מוחמאים נבוכים, הגיב ב"דווקא הפעם הרגשתי שזה לא זה... פעם הייתי עושה את זה יותר טוב...."
הפעם זה הרגיז אותי כי האיש לא יודע לקבל מחמאות. אמרתי לו "יתכן, אני לא כל כך מבין בזה...."
לא, ממש לא.
קהל הקוראים של הפעקל'ע קטן ביחס לקהל שיש בפורום. אתה יכול לראות כמות צפיות.
מעבר לכך, יש הנאה מיוחדת להעלות בפורום משהו, ולקבל את הפידבק מיידי. זה שונה מאוד משליחה של חומר לקוראים במייל, הפידבק שונה וחלוש.

דיו וקסת

משתמש מקצוען
מה?! למה???
הפגנה מול מגרש הרוסים עוד הערב!
לא יודע אם הפגנתם בסוף או לא, אבל הנה שוחררתי (בערבות ;)) בהשתדלות ידידנו היקר שלא אנקוב בשמו כדי שלא יבולע לו.

לטובת הסקרנים לסיבת החסימה. ובכן, השתוללתי מעט באיזשהו אשכול סוער. לא שהייתי מופרע יותר מאחרים. אבל... אתם מכירים את זה שכל הכיתה משתוללת, עצביו של הרב'ה כבר מרוטים, והוא מחליט להעיף כמה ילדים החוצה למען יראו וייראו? אז זהו...

בימים האחרונים הצלחתי להיכנס לפרוג, אך לא תחת הניק שלי אלא כאורח. מה שאומר שיכולתי רק לקרוא אבל לא להגיב ולא לשלוח תודה. הרגשתי בדיוק כמו יענקל הלר, הדמות האגדית מ'לחיות וחצי' של רותי קפלר. אדם שרואה ושומע הכל, אך הוא משותק ואין לו יכולת להגיב. שלא תדעו מצרות.

נערך לאחרונה ב:

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודע אם הפגנתם בסוף או לא, אבל הנה שוחררתי (בערבות ;)) בהשתדלות ידידנו היקר שלא אנקוב בשמו כדי שלא יבולע לו.

לטובת הסקרנים לסיבת החסימה. ובכן, השתוללתי מעט באיזשהו אשכול סוער. לא שההשתוללות שלי הייתה יותר משתוללת מאחרות. אבל... אתם מכירים את זה שהרב'ה מחליט להעיף כמה ילדים החוצה למען יראו וייראו? אז זהו

בימים האחרונים הצלחתי להיכנס לפרוג, אך לא תחת הניק שלי אלא כאורח. מה שאומר שיכולתי רק לקרוא אבל לא להגיב ולא לשלוח תודה. הרגשתי בדיוק כמו יענקל הלר, הדמות האגדית של רותי קפלר מלחיות וחצי. אדם שרואה ושומע הכל, אך הוא משותק ואין לו יכולת להגיב. שלא תדעו מצרות.
חסימה היא טראומה לכל החיים...
עד היום אני לא מסוגל לכתוב בפרוג את צמד המילים ההם, נו, המוצר ההוא, הבתי עיניים, אלו שמרכיבים על האף להגנה מפני השמש.

דיו וקסת

משתמש מקצוען
מפציצים פרק פתיחה שגורם לכולם להזיל ריר, מקבלים את מרב תשומת הלב ו...נעלמים!!!
עבדקן שלח לי עד כה 4 פרקים במייל. מוכנים, אפויים, מלוטשים.
מתנהל מו"מ נמרץ על פרסום בפעקלע
כרגע יש בידי חמישה פרקים מסדרת 'שרוליק הולמס' שמרכיבים יחידה שלימה של תעלומה ופיתרון.
בתחילה חשבתי לשחרר פרק כל שבוע ביום חמישי
אחרי זה בא @נתן גלנט אמר לי: עזוב אותך, בוא לפעקלע. אצלנו חמים ונעים.
אמרתי לו: אמא שלי לא מרשה לי ללכת עם זרים.
אמר לי: יודע מה? לך, לך לפרוג תקבל שם לייקים. פחחחח לייקים... מי צריך לייקים?
אחרי זה אמר לי: בעצם, לטובתך האישית, עדיף פרוג. אבל לטובתי האישית עדיף פעקלע. תבחר מה אתה מעדיף.

קיצור - הסתבכתי.

מה אתם אומרים? פעקלע? פרוג? פעקלע? פרוג?
פרק כל שבוע? פעם בשבועיים? כל יום? כל שעה?

רחשי הלב

משתמש מקצוען
כרגע יש בידי חמישה פרקים מסדרת 'שרוליק הולמס' שמרכיבים יחידה שלימה של תעלומה ופיתרון.
בתחילה חשבתי לשחרר פרק כל שבוע ביום חמישי
אחרי זה בא @נתן גלנט אמר לי: עזוב אותך, בוא לפעקלע. אצלנו חמים ונעים.
אמרתי לו: אמא שלי לא מרשה לי ללכת עם זרים.
אמר לי: יודע מה? לך, לך לפרוג תקבל שם לייקים. פחחחח לייקים... מי צריך לייקים?
אחרי זה אמר לי: בעצם, לטובתך האישית, עדיף פרוג. אבל לטובתי האישית עדיף פעקלע. תבחר מה אתה מעדיף.

קיצור - הסתבכתי.

מה אתם אומרים? פעקלע? פרוג? פעקלע? פרוג?
פרק כל שבוע? פעם בשבועיים? כל יום? כל שעה?
יש מספיק לכולם. תן לנו את השרוליק, ותפרגן לפעקלע את החלק השני בטרילוגיה.
ותן את זה בבת אחת (מה אתם רוצים ממני, נפלתי במבחן המרשמלו אחרי 3 שניות).

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אהמ. אהמ.
בואו נדבר ביזנעס.
@עבדקן
אם נראה לך, כי בחינם עלית מן הבור.
טעית.
בא נגיד שאתה על תנאי, ואם אתה לא מפרסם פה את שרוליק תיכף ובזה הרגע!
אוהו אוהו! יבולע!

עכביש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
טעית.
בא נגיד שאתה על תנאי, ואם אתה לא מפרסם פה את שרוליק תיכף ובזה הרגע!
אוהו אוהו! יבולע!
עבדקן איך אתה עומד בזה... השורות הללו עם האיור החדש של אבימי... אני כבר ממש מבוהל.
ועכשיו ברצינות, אתה באמת לא חושב שפה זה המקום?.. אהה. מה נתן עושה לך מאצ'ינג או משוכזה?
אתה רוצה משוב. אתה רוצה ביקורת. אז כאן.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה