עזרה באקסס חישוב תאריכים פנויים להשאלת המוצר

r36330

משתמש פעיל
שלום,
אני לא מבינה גדולה באקסס,
פעם אחרונה עשיתי בזה פרויקט לפני כ10 שנים...
והאקסס שמותקן לי הוא 2013
אני מנסה עכשיו ליצור שדה בטבלת השאלות (עבור גמח) שיציג לי רשימה רק של המוצרים שלא כבר מושאלים
יש תאריך השאלה ויש תאריך החזרה
עשיתי את השדה בבדיקת מידע תיבה משולבת והתחלתי לכתוב שאילתא למקור השורה
אני לא יודעת איך אני שואלת על השדות שעכשיו הכנסתי למוצר הנוכחי, מסתבר שהן עוד לא בטבלאות. נכון?!
איך מתייחסים אליהם בשאילתא?
נניח כותבים את שם השדה תאריך השאלה (שהרגע הזנתי) מוקף ב# או מה?

מקווה שמובן כי אין לי אפשרות להעתיק את זה, זה במחשב אחר שעושה לי כרגע בעיות בחיבור לאינטרנט

r36330

משתמש פעיל
אולי יעזור פעם למישהו , בסוף מצאתי בעזרה של מיקרוסופט:

שלב 5: שימוש בנתוני הטופס כקריטריוני שאילתה​

1. פתח את השאילתה שיצרת קודם לכן בתצוגת עיצוב.
  2. הזן את הקריטריונים עבור הנתונים. השתמש באובייקט טפסים, בשם של הטופס ובשם הפקד:
    • לדוגמה, במסד נתונים של Access ‏(‎.accdb או ‎.mdb), עבור טופס בשם frmCriteria, תשתמש בביטוי הבא כדי להפנות לפקדים בשם 'תאריך התחלה' ו'תאריך סיום' בשאילתה:
      Between [Forms]![frmCriteria]![Start Date] And [Forms]![frmCriteria]![End Date]‎

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה