חיפשתי צלמת במחיר שפוי ולא מצאתי...

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מווווותק

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
רך ויפה כמו תמיד

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ואם כבר אלבום חלאקה אז תעלי עוד קצת.

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הוא מתוק,
תפרגני לנו עוד?

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעל א;1847932:
ואם כבר אלבום חלאקה אז תעלי עוד קצת.

נכתב ע"י ינאי;1848034:
הוא מתוק,
תפרגני לנו עוד?
בעז"ה. החלאקה בעז"ה בחנוכה, זה רק להתחלה וליתר ביטחון- שאם יהיה גשום וקר עד אז, לפחות יש לי משהו.
נכתב ע"י gg;1848408:
חמוד. דומה לך!
:)

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שרי, מקסים!!
תמונה מיוחדת.

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מתוק שכזה...
חיוך יהודי טהור.
ו... הוספתי טיפ'לע צבע שמוסף המון לדעתי.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י YochiS;1848509:
שרי, מקסים!!
תמונה מיוחדת.
תודה :)
נכתב ע"י מלכי אייזנבך;1848735:
מתוק שכזה...
חיוך יהודי טהור.
ו... הוספתי טיפ'לע צבע שמוסף המון לדעתי.
תודה מלכי, זה יפה ועל המסך זה נראה מעולה, אבל בהדפסה זה יצא רווי מדי ולכן אני עדיין מעדיפה את הגירסה שלי.

eg

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
לרגע חשבתי שזה שלישיה:)
מקסים!!

(יש 2 פסים בצד ימין)

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י eg;1855684:
לרגע חשבתי שזה שלישיה:)
מקסים!!

(יש 2 פסים בצד ימין)

קבלתי מgg ברכה לשלישיה, אני עדיין מחכה שהיא תתקיים, אבל זה לבינתיים :)

תודה. ראיתי את הפסים אתמול, אבל כשהגדלתי את התמונה ל100% בשביל לראות מאיפה הם הגיעו, הם נעלמו. עכשיו כיביתי שכבה שכבה עד שמצאתי אותם.
גם השחור באמצע זה מריחה שנהייתה מההקטנה...

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר ביס מהלחי?

מתוק ברמות.

תמונה יפהפיה.

תמשיכי להנות אותנו .

מזל שצלמות יולדות ועושות חלאקה. היצירתיות עולה בדרגה ובגיוון

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י פוטו טופ;1855768:
אפשר ביס מהלחי?

מתוק ברמות.

תמונה יפהפיה.

תמשיכי להנות אותנו .

מזל שצלמות יולדות ועושות חלאקה. היצירתיות עולה בדרגה ובגיוון

לא נראה לי שהוא יסכים, הוא אפילו לא מרשה לי לומר לו שהוא דבש וכל פעם שאני שוכחת הוא אומר "אני לא דבש, אני שרגי!"

תודה, מזל שיש גם בן בין הבנות :)

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י sarigold5;1855897:
לא נראה לי שהוא יסכים, הוא אפילו לא מרשה לי לומר לו שהוא דבש וכל פעם שאני שוכחת הוא אומר "אני לא דבש, אני שרגי!"

תודה, מזל שיש גם בן בין הבנות :)

שרי הוא מלא חן
ויש משהו כ"כ רך בתמונות שלך

gg

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sarigold5;1855738:
קבלתי מgg ברכה לשלישיה, אני עדיין מחכה שהיא תתקיים, אבל זה לבינתיים :)

...
שרי, אל יאוש
קיבלת ברכה לתאומים והיא התקיימה...
גם השלישיה עוד תבוא:D:D:D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה