חיפוש/החלפה חיפוש והחלפה בוורד

מאיר מימון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
שאלה למומחי החיפוש והחלפה,
קיבלתי מעורך תורני קובץ וורד המכיל מפתח מקורות,
הבעיה היא שהעורך הכניס בכל ערך שני טאבים נפרדים, האחד מיד אחרי המקור, והשני לפני ההפניה לעמ' בפנים הספר (מצורף צילום),
העניין הוא שאני רגיל באינדיזיין לחפש את המלה שאחרי הטאב ולהחיל עליה סגנון, אך מכיוון שכאן יש שני טאבים, זה מפריע לי מאחר ואני צריך דוקא את הטאב השני.

מישהו יודע אם יש בוורד איזה גרפ בשביל חיפוש לטאב שני??

תודה למסייעים!

‏‏לכידה.PNG

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
וורד: (^13)([!^13]@^t[!^13]@)(^t)
הקבוצה השלישית זה הטאב השני

באינדי' תפריד את הטאבים לשני סוגים הראשון שיהיה טאב רגיל, השני טאב ~y
(?<=^).+?\t.+?\K\t
ותחליף ל- ~y
אח"כ בגרפ סטייל תגדיר סגנון תו ל- ~y\K.+

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה