חיפוש בפרויקט השו"ת

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מה אתם אומרים על החיפוש בפרויקט השו"ת, הוא לא מוצא לי תוצאות, הוא רק מביא לי ים של חומר, שאני לא מצליח להשתלט עליו. יש לכם עצות?

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה אתה מחפש בדיוק - אנסה למקד אותך

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה אתם אומרים על החיפוש בפרויקט השו"ת, הוא לא מוצא לי תוצאות, הוא רק מביא לי ים של חומר, שאני לא מצליח להשתלט עליו. יש לכם עצות?
החיפוש בפרוייקט השו"ת מעולה.
אבל זה כמו רכב - אם לא תלמד להשתלט עליו, זה יכול להיות גם מסוכן...
כדאי לצפות כמה פעמים בהדרכות וידאו שלהם, ולנסות את החיפוש בכל מיני אופנים (כתיב מלא וחסר, קידומות וסופיות דקדוקיים, תרגום ארמית, וכו')

איטשע פ.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מקוה שאני שואל במקום הנכון,
איך אני פותח בפרוייקט השו"ת פסוק אחד, וכל המפרשים עליו, ולא כל הפרק ביחד ואחריו כל המפרשים על הפרק כולו.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אתה כותב בכתיבת המקורות את הספר, הפרק והפסוק, וכשנפתח לך הפסוק, אתה לוחץ בלחצן הימני על 'כל הפרשנים'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה