עזרה חייבת המלצות על ברזל נורמלי!

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש דבר שמפריע לספיגת ברזל בצורה לא רגילה ו'צליאק' שמו.
אם את שנים עם ברזל ברצפה, שווה לך לבדוק
בבדיקת דם הקרובה לבקש להוסיף גם את זה. (מנסיון קרוב)

כינרת

משתמש צעיר
זה של אלטמן
מכאן קניתי-הזמנתי
היה מבצע מטורף של 6 מארזים ב250 שח בערך אל תתפסו אותי על המחיר..
אם נרשים לאתר של אלטמן יש 15% נוספים
וכן
1662625125487.png

כולל כפל מבצעים;)

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
זה של אלטמן
מכאן קניתי-הזמנתי
היה מבצע מטורף של 6 מארזים ב250 שח בערך אל תתפסו אותי על המחיר..
העלה לך את הברזל בצורה ניכרת?

ממילאנג'

משתמש רשום
חוסר ברזל גם מוריד את התאבון,אולי אם הברזל יעלה תהיי פחות בררנית

976חני

משתמש מקצוען
אני דיי בררנית באוכל, ורוב המאכלים שמכילים ברזל אני לא אוהבת
אחת ליומיים? לא כל יום?
כן! אחת ליומיים עוזר לספיגה. שמעתי מפרופ' בתחום. אצלי זה עבד מדהים ב"ה
היא אגב גם אמרה שאין הבדל גדול בין התכשירים השונים, וממליצה על כדורי ברזל פשוטים לבליעה שקונים בקופ"ח, ואז כמובן אין טעם של ברזל/ מתכת/ עולם הדומם בפה...
(לקחתי פורול בטבליות. במקום אחד ביום- 2 טבליות פעם ביומיים)

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
האבקה של אלטמן מומלץ מאוד

כמה רופאים אמרו לי על הספאטון שאין בו ריכוז גבוה של ברזל אז זה טוב למישהי שרוצה לשמור על המאגרים לא למישהי שיש ברזל נמוך וצריכה להגביר (תסתכלו על החבילות את ההבדל במינונים....

מה שאני

משתמש מקצוען
כמה רופאים אמרו לי על הספאטון שאין בו ריכוז גבוה של ברזל אז זה טוב למישהי שרוצה לשמור על המאגרים לא למישהי שיש ברזל נמוך וצריכה להגביר (תסתכלו על החבילות את ההבדל במינונים....
אכן בדיוק השבוע הסתכלתי בספטון יש פחות מחצי הצריכה היומית המומלצת ובאבקה של אלטמן יש יותר מ100%

"תודה לה'"

משתמש מקצוען
אם המטרה היא לעלות את הברזל אז יש לקנות בחנות של טבע צ'יה - גרגירים קטנים שאפשר לערבב אותם בתוך אוכל כמו יוגורט וכו' עולה שקלים בודדים ופשוט מקפיץ את הברזל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה