עזרה חייביים להיות קומבינטורים כדי לקבל תשתית של בזק?

rutt

משתמש מקצוען
אני מבקשת לעשות קו טל' קבוע [תשתית בזק] לצורך גלישה ב-019 עם סינון נטפרי.
אבל בבזק אומרים לי תעשי אצלנו אינטרנט... ומסרבים. [כאילו הם לא מקבלים מ-019 תשלום קבוע על התשתית...]

אחרים מייעצים לי - תתקיני קו בזק עם טלפון, ותבטלי אחרי חודש. ואז על הקו הזה תרכב 019. אחרי שבזק מתקינים הם לא מפרקים.

אני חייבת להיות קומבינטורית כדי לגלוש ב-019 בנטפרי??

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ככה זה עובד!
קודם עושים תשתית של המונופול ואח"כ מניידים - אין מה לעשות הם השולטים על השוק

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ברור שמותר לעשות את זה?
אני לא שואלת שאלה צדקנית, אלא כדי לדעת אם אני יכולה גם להתנהג כך.
א. הבעלים בבזק לא שות"מ.
ב. הם גונבים אותנו כל הזמן.

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ברור שמותר לעשות את זה?
אני לא שואלת שאלה צדקנית, אלא כדי לדעת אם אני יכולה גם להתנהג כך.
א. הבעלים בבזק לא שות"מ.
ב. הם גונבים אותנו כל הזמן.

זה לא קומבינציה
זה הדרך היחידה
החזירו איתי את הראוטר של בזק איזה 80 איש
הנציגה אמרה לי- שאיזה 60 אחוז מהמצטרפים אליהם עוזבים מסיבות שונות
רובם התחברו דרכם כדי לגלוש בחברה אחרת...

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כותרת הנושא לא נכונה:
"חייביים להיות קומבינטורים כדי לגלוש בנטפרי?"

התשובה היא שבשביל לנייד תשתית לכל חברה בלי קשר לנטפרי צריך להיות קומבינטור,

אבל מבחינת נטפרי אפשר להישאר עם התשתית של בזק ולקחת ספק שעובד עם נטפרי כמו RL או X2ONE או KOSHERSIM.

מירנדה

משתמש פעיל
עד היום בזק הייתה המונופול על השוק (הייתה חברה ממשלתית בעבר), כחלק מהרפורמה שעשו בשוק התקשורת נקבע שבזק צריכים לרשת את כל הבתים הארץ בתשתית ואח"כ כל אחד יעשה מה שהוא רוצה,
בגדול כל מי שמזמין מכל חברת תקשורת החברה אמורה לדאוג שבזק יסדרו את התשתית אם אין שם או שזה תשתית ישנה מידי, לדוג' אני הזמנתי סלקום והם תאמו עם בזק שיבוא טכנאי לעשות תשתית, (רק הוט לא כי יש להם תשתית משלהם).
(ואל תדאגו החברה משלמת לבזק על התשתית).
קישור להמכלול ערך בזק

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
ולמה שלא תצטרפי דרך 019 ישירות?
הם יעשו באנדל עם בזק.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני עשיתי באנדל עם חברת 018 בתחילה, והם עשו הכל.
אח"כ כשעברתי לנטפרי - רק החלפתי ספק. כך שאין לי נסיון מול 019 ישירות.
תעשי מה שאמרו לך כאן..
תצטרפי עם בזק ואז תחליפי אחרי שבועיים

עריכה - בעקרון בזק אמורה לספק לכולם עפ"י חוק תשתית.
כך שאין בעיה לגרום לה להיות רק תשתית. עפ"י הרגולציה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה