כללי חידוש באינדיזיין: רווח לפני בתחילת עמוד

כל בו

משתמש רשום
איך פלעג מיר מוטשען צו מאכן אין אינדיזיין למשל ווען סימן א' הייבט זיך א נייע בלאט, די ווערטער סימן א' זאל אראפגיין אביסל און נישט זיין אינגאנצען ארויף, יעצט איך מיר איינגעפאלן צו מאכן א די סטייל שיט זאל זיין די Baseline shift אסאך אראפ, און אזוי פארט עס א מחי'.
מי שמבין נא לתרגם בעברית

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
רעיון יפה. מה שכן, עבודה מסובכת קצת, כי הרי בסגנון פיסקה הבא, תצטרך להוסיף רווח לפני כדי שזה לא יתנגש בסגנון הקודם. וא"כ, כבר תצטרך לעבוד כפול, וגם לעשות 2 סגנונות טקסט, אחד עם הרבה רווח לפני (למשל: סגנון טקסט מיוחד), ואחד רגיל (טקסט רגיל), ואז להחל על סגנון הכותרת: החל 'סגנון טקסט מיוחד' אחרי, ובסגנון טקסט מיוחד יהי' גם פקודה של החל 'סגנון טקסט רגיל' אחרי.
אצטרך לנסות לראות אם זה עובד.

תג בפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
זה באמת רעיון נפלא עד למאוד, עשיתי את זה אצלי וזה עובד פלאי פלאות, "כל בו" תמשיך יש לך "גוטע איינפעלער" שיכול לעזור מאוד לעובדי אינדיזיין

abrill

משתמש רשום
גענוק מיר רעדן נישט אידיש דוס איסט אז אך שטויס פאר מיר מיר וולען תרגום איממממממר
אודר מיט קעינעס גיזען אים דאס אויף גאמעכט ארעבר געין
פארשטיסטונג???

תג בפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אבריל מה זה שטויסען וויאזוי קען מען שטויסען אין פראג?

life

משתמש רשום
זה באמת רעיון אדיר, רק ש... לא הבנתי כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אפשר בעברית??!!??!!

אולי תפתחו פורום באידיש?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אני רק יכול לתרגם איך שאני הבנתי את זה, ולכן אם לא הבנתי נכון, אז אני אשם...
אז ככה:
כל בו כותב רעיון טוב לאינדיזיין, היות ויש בעי' שרווח לפני (בסגנון פיסקה) לא עובד בתחילת תיבת טקסט, אז כשהוא רוצה שתמיד יהי' רווח לפני הוא עושה סגנון מיוחד לזה ומשנה ב: Baseline shift מינוס כמה מספרים, ואז זה תמיד יורד ללמטה.

ככה אני הבנתי, ולא לקטול אם לא הבנתי נכון. תודה

tali25

משתמש צעיר
זה מה שאני הבנתי, אבל באותו סגנון צריך להוסיף באותה מידה אחרי הבעסליין שיפט שוליים מתחת . באותו יחס, ז"א אם בניתי סגנון כותרת 15- אז אני צריכה להרחיק את הטקסט אח"כ לפחות ב20 (ספייס אפטר).
אני גם עובדת ככה, זה לא הכי טוב אבל בליית ברירה זה מה יש .
למה איך אתם עושים את זה? אנטרים? גרוע!!!

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זאת הדרך באינדיזיין. (והדו שיח פה הצחיק אותי עד דמעות... עם אידיש כזו... באמת אפשר לפתוח פורום נפרד.... אבריל יהיה מנהל...)
ואלי יש לכם גם פתרון לעשות "חלון" בשורה השניה בפסקה, כמו שהולך בהרבה ספרי קודש? הבנתי שבתג זה פשוט מאד, ואדובי כנראה הסתבכו עם זה, כל פעם הם אומרים שבגרסה הבאה יהיה את זה

tali25

משתמש צעיר
יש בגדול !!! יותר מאוחר אולי יהיה לי זמן ואני יסביר לך איך. בינתיים תכנסתי לDROP ותשחקי , זה שם.

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אידיש פארשטיי איך נאך, אובער english? מאן דכאר שמיא?
מיין אינדיזיין איז אויף עברית

ועכשיו כמה שפות יש כאן?...

azriel

משתמש צעיר
עימוד ספרים
יש בגדול !!! יותר מאוחר אולי יהיה לי זמן ואני יסביר לך איך. בינתיים תכנסתי לDROP ותשחקי , זה שם.

טלי בדרופ כאפ זה הולך לפי תווים.. (לפי הידוע לי)..
חלון מקורי הולך לפי מילים. ז.א. הכניסה בשורה השניה מתחילה תמיד בתחילת המילה השניה בשורה הראשונה במדויק..
ידוע לי שיש סקריפט באינדיזיין.. אבל לא דרופ קאפ.
<!-- / message -->

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה