חיבור נתיבית ל012

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חדוה

משתמש מקצוען
הבוקר דיברתי עם טכנאי של 012 כדי לעבור קו טלפון מבזק אליהם
הוא אמר לי שמנסיון למי שיש נתיב התקלות בקו או באינטרנט רבות

האם יש לנתיבים פה נסיון בכך?
האם יש תחליף אחר זול ומוצלח מלבד בזק?
אם הנושא דובר בעבר נא תפנו אותי
תודה

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני נתיבית ומנסיון יש המון תקלות גם למי שלא בנתיב ז"א שקווי זהב הם סתאם על הפנים אבל מצד שני אפשר להגיד שהם שווים כמה שהם עולים לנו

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
שמעתי שאורנג' עכשיו עושים טלפון קוי ואינטרנט ואפשר להרשם לתקופת נסיון חינם בלי התחייבות.

eshkolit

משתמש רשום
הכי כדאי עכשיו זה 013 נטוויזין
לא יודעת בקשר לשרות שלהם אם טוב או לא מבחינה כספית הם הכי משתלמים
בקשר ל012 יש לי קו שלהם יש איתם בעיות בקבלת פקסים יש איתם בעיות במספרי חרום אם את לא מנויה שלהם על ספק אינטרנט אל תתחילי איתם בכלל כי המודם שלהם מתנתק כמה פעמים ביום

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם לי יש ניסיון מר עם 012
לא ממליץ לאף אחד להתחיל אתם

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לי יש ודי מרוצה... יש לי גם נתיב
לא רואה תקלות

saryoram

משתמש רשום
נכתב ע"י eshkolit;233497:
הכי כדאי עכשיו זה 013 נטוויזין

ציטוט מתוך אתר כמהזה:
שימו לב, חובה להיות לקוחות של חברת 013 נטוויז'ן באינטרנט בכדי להתחבר לקו הטלפון הביתי של 013 נטוויז'ן ולכן החברה מציעה הנחות למתחברים לאינטרנט (למה משנה מהירות) למצטרפים (לדוג': 1.5Mb בעלות של 33 ₪ לחודש).

אני מחובר לרימון, ורימון לא עובד עם ספק אחר, אשמח לשמוע עוד מנסיון שלכם.

אגב יש השוואה באתר כמהזה בכתובת:
http://www.kamaze.co.il/Site/Telephone/Default.aspx

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני התחבתרי ל012, ואחרי יום ראיתי לאיזה בִּיצה נפלתי... אולי השתדרגו מאז, אבל אז היה נורא. גם עד שהוצאתי את הכסף חזרה לקח המון זמן..

צג

משתמש רשום
לי יש 012 וכל כמה זמן הוא נופל.
מקודם באתי לכתוב לך תגובה ופתאום...
פשוט לא היה קו.

les

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ולי יש גם 012 (גם אינטרנט וגם קו טלפון) וגם נתיב ואני מרוצה. אין נפילות והכל בסדר.

eshkolit

משתמש רשום
012

נכתב ע"י les;233585:
ולי יש גם 012 (גם אינטרנט וגם קו טלפון) וגם נתיב ואני מרוצה. אין נפילות והכל בסדר.
אכן כך אומרת גם החברה כי אם הטלפון והאינרטרנט הם של 012 אז אין בעיות באמת זה הרבה יותר טוב למרות שיש בעיה עם הפקסים לא מכל פקס אפשר לקבל ולצלצל למשהו אחר שיש לו 012 מ 012 זה ממש התאבדות לא שומעים מילה (כי הם מבטיחים שזה בחינם)

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אז ככה:
012 לא מתיימרים להחליף את בזק. החברה היחידה שכן מתיימרת לעשות כן היא hot.
ואכן, hot זולים משמעותית מבזק, בפרט אם משלבים את המחיר שלהם לתשתית למחיר ספק זול (כגון 012).
לי לדוגמא יש תשתית של hot וספק 012. בתחילה אומנם היו תקלות אבל זה בגלל שהמתאם שלהם לא התאים לסוג המודם של hot. מאז אין כמעט תקלות ומה שיש זה לא בגללם אלא בגלל נפילות של hot.
סוף דבר: אם את הולכת להישאר עם בזק בתשתית, לא בטוח שזה ישתלם לך לעבור לספק אחר. אם תעשי תשתית של hot לא משנה הספק שתקחי ייתכן ויהיו לך נפילות לעיתים רחוקות.
בקשר לנתיב, אין לי מושג.

עמוד ועימוד

משתמש פעיל
עימוד ספרים
האם מי שאמר שיש לו 012 יכול לדבר בטלפון שלהם בזמן שליחת אי מייל??????????

דבר נוסף מאוד קשה להתנתק מהם

saryoram

משתמש רשום
נכתב ע"י עמוד ועימוד;233645:
האם מי שאמר שיש לו 012 יכול לדבר בטלפון שלהם בזמן שליחת אי מייל??????????

הטלפון והמחשב עובדים במקביל וללא תלות אחד בשני. כמו שני מחשבים המחוברים ברשת וגולשים ושולחים דוא"ל בו זמנית.

מיימון ב

משתמש פעיל
אני מחובר לנתיב דרך הוט + 012 ונר"ל שהצרה כפולה גם באטיות וגם בחוסר תקשורת פתאומית

saryoram

משתמש רשום
תודה לכל המגיבים שמשתפים אותנו עם נסיונם, "אין חכם כבעל נסיון".
למישהו יש נסיון עם הקווי של אורנג'?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י saryoram;233651:
הטלפון והמחשב עובדים במקביל וללא תלות אחד בשני. כמו שני מחשבים המחוברים ברשת וגולשים ושולחים דוא"ל בו זמנית.

קו ADSL וקו טלפון בהחלט כן מתנגשים ביניהם.
לכן יש את המתאמים, ואם המתאם לא תקין או שהורכב בצורה לא נכונה ישמעו בקו הטלפון רעשים, או סתם ישמעו מאוד חלש, וגם התקשורת לאינטרנט תהיה עם הרבה ניתוקים.

saryoram

משתמש רשום
נכתב ע"י ariels;233749:
קו ADSL וקו טלפון בהחלט כן מתנגשים ביניהם.

קו הטלפון (שמדובר עליו כאן) עובד דרך האינטרנט המהיר (ADSL) כמו תוכנת ICQ, סקייפ, גוגלטוק וכדו'

כדי לא לחייב מחשב דלוק כל הזמן המציאו את המתאם, כמובן שמתאם לא תקין או לא מחובר באופן תקין מקלקל הכול כמו שמכשיר חשמלי אחד בבית שאינו תקין יכול להקפיץ את החשמל של כל הבית.

eshkolit

משתמש רשום
012

נכתב ע"י מיימון ב;233690:
אני מחובר לנתיב דרך הוט + 012 ונר"ל שהצרה כפולה גם באטיות וגם בחוסר תקשורת פתאומית
אצלי גם יש תשתית הוט וספק 012 וזה בסדר בד"כ אבל עד שלא החלפתי את הספק שלי ל 012 הקו טלפון של 012 עבד עם המון ניתוקים ועם הרבה בעיות עם המודם שלהם
היום כבר הרבה יותר טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה