חיבור מרוחק| תוכנה חדשה מדהימה חינם!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

עזרא

משתמש חדש
הגיעה לידי קישור לתוכנה חדשה, אשר מאפשרת לכל אחד גישה מרחוק מכל מחשב שהוא, למחשב האישי שלך.
מה שצריך לעשות הוא להתקין את התכנה במחשב האישי, ואז מכל מחשב שהוא מתחברים לאתר, נותנים שם וסיסמה, ואתם מחוברים למחשב האישי שלכם.
התוכנה חינמית לשרותכם:
www.portxport.com

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
הרבה משתמשים בזה בפלאפונים היום,מתקינים מצלמה במחשב,את התוכנה בפלאפון,ואז אפשר לפקח על הנעשה מבחוץ..כמובן בפלאפונים הלא כשרים...

bris

משתמש סופר מקצוען
יש היום כ"כ הרבה כאלו... כבר הפסקתי לספור

teamviewer

logmein

accessmypc

showmypc

וכולם פועלים על אותו רעיון. מנסיון שלי , עדיין LOGMEIN הכי טובה.

DVD COAN

משתמש מקצוען
תלוי למי ומתי

באלמעלה

משתמש פעיל
משהו יכול להסביר לי, אחרי שהתקנתי איך בדיוק אני נכנסת ממחשב אחר?

DVD COAN

משתמש מקצוען
קורא האיגרת יקיימה..... :)

saryoram

משתמש רשום
נכתב ע"י באלמעלה;140602:
משהו יכול להסביר לי, אחרי שהתקנתי איך בדיוק אני נכנסת ממחשב אחר?

את מה התקנת?
הזכירו פה הרבה תוכנות!

אני עובד עם TeamViewer , לא צריך להתקין בכלל, מפעילים את התוכנה ב 2 מחשבים מוסרים טלפונית את ID וסיסמה וזה הכול.

עזרא

משתמש חדש
אחרי שהתקנת, אתה נכנס לאתר www.portxport.com מקליד את שם המשתמש והסיסמה, וזה מתחבר למחשב שלך.
שים לב שכשהתקנת את התוכנה, הופיע לך לוגו ירוק בצד שמאל של המסך שלך, וזה אומר שזה מותקן לך על המחשב.

עזרא

משתמש חדש
ההבדל בין לוג מי אין, ל - פורט אקס פורט, היא שבלוג מי אין אתה עובד על המחשב שלך ממחשב אחר.וכמו שציינו, זה איטי מאד.
בפורט אקס פורט, אתה לא עובד על המחשב שלך, אלא בקלות ובמהירות, מושך את הקובץ מהמחשב שלך, למחשב שאתה נמצא בו כעת.

bris

משתמש סופר מקצוען
חמוד, אהבתי.

מי שאמר

משתמש רשום
אני משתמש בתוכנה TeamViewe
והיא פשוט עושה את העבודה כמו שצריך.

bris

משתמש סופר מקצוען
2 חסרונות שמצאתי בתוכנה (היא עדיין בטא).
1. כל החומר מועבר דרך שרת שלהם כך שאפילו שאתה צחובר נאמר דרך דרך מקומית כל שהיא עדיין החומר מגיע אליך בסיבוב ,דהיינו העומר עולה לשרתים שלהם מהמחשב המארח ומשם את מוריד אותו כך שלמעשה אתה מוגבל במהירות ה UPLOAD של הפס שלך.
בפיתרונות דומים אחרים (כמו מבוססי HAMACHI ) הקישור בין המחשבים נעשה ישיר אחרי שלב האימות של השרת המרכזי של החברה.
לא קריטי. רק הופך את התוכנה ללא שימושית לפיתרונות מקומיים.

2. יש לה כמה באגים עם עברית במנגנון החיפוש.

עזרא

משתמש חדש
אגב, אפשר עם אותו שם וסיסמא להתחבר לכמה מחשבים.
אתה יכול להגדיר שמחשב אחד זה בית ואחד עבודה, עם אותו שם וסיסמא.
אני משתמש בזה ומאד נהנה מהמהירות בה הקבצים נפתחים.
הפסקתי לקחת קבצים מהבית לעבודה. אני פשוט מושך את זה בעבודה דרך התוכנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה