חיבור לשולחן עבודה מרוחק: משאבים

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
שלום לכולם.
אני מתאר לעצמי שברגע שאני מתחבר באמצעות שולחן עבודה מרוחק למחשב שמשמש כשרת [התוכנות מותקנות עליו], אני משתמש במשאבים של השרת ולא במשאבים של המחשב שלי.
קודם כל, האם אני צודק?
גם אם כן, האם אפשר באיזה דרך להשתמש בכח העיבוד של המחשב שלי? כמו במקרה שהמחשב שלי חזק יותר (בעיקר כרטיס גרפי עם יכולת עיבוד גבוהה)???
תודה לעונים! יוסי.

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
מישהו?

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צודק
ולא חושב שיש דרך כזאת.
אם אתה עובד על מחשב מרוחק
זה כאילו שאתה נותן למישו שיושב שם הוראות מה לעשות עם המחשב ההוא
לא יותר מזה
האופציה היחידה להתקין אצלך את התכנות

PHSelf

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
תראה יש דבר כזה שנקרא cluster computing שזה העיקרון עיבוד על כמה מחשבים אבל זה מסובך הרבה מעבר למשתמש שרוצה להתחבר למחשב מרוחק, אלא יותר לחוות שרתים גדולות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה