עזרה חיבור ג'ימייל במייק

R-F

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
בוקר טוב!
אשמח מאד אם למישהו יהיה פיתרון בשבילי -

אני מנסה לעשות פעולה במודול ג'ימייל והוא כותב לי שהחיבור לא תקין.(תמונה 1)

ביצעתי את החיבור מחדש וקיבלתי הודעת שגיאה (תמונה 2)

ניסיתי לעשות את החיבור חדש דרך הAPI של גוגל console.cloud.google.com ועדיין כותב לי שאין אישור לאפליקציה (תמונה 3)

האם יש בעיה כללית באפליקציה של ג'ימייל במייק? נשמע לי מוזר...

תודה רבה מראש!

קבצים מצורפים

• 3.PNG
    3.PNG
    KB 29.4 · צפיות: 39
  • 2 (2).PNG
    2 (2).PNG
    KB 77.7 · צפיות: 30
  • 1.PNG
    1.PNG
    KB 92 · צפיות: 29

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלי המודול עובד
תנסה לבדוק בconnections את מצב החיבור
1666780615963.png

R-F

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
הסתדרתי (חיברתי מחדש חשבון ג'ימייל אחר) תודה

מוישי שובקס

בונה אוטומציה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בוקר טוב!
אשמח מאד אם למישהו יהיה פיתרון בשבילי -

אני מנסה לעשות פעולה במודול ג'ימייל והוא כותב לי שהחיבור לא תקין.(תמונה 1)

ביצעתי את החיבור מחדש וקיבלתי הודעת שגיאה (תמונה 2)

ניסיתי לעשות את החיבור חדש דרך הAPI של גוגל console.cloud.google.com ועדיין כותב לי שאין אישור לאפליקציה (תמונה 3)

האם יש בעיה כללית באפליקציה של ג'ימייל במייק? נשמע לי מוזר...

תודה רבה מראש!
ניסת לעשות חיבור רגיל, וזה לא אפשרי משום מה בחשבון ג'ימייל פרטי אלא בחשבון עסקי, כדי לחבר את החשבון הפרטי שלך צפה בהדרכה של מייק על זה בקישור שהם שמו לך שם
1666797873231.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה