חומרה חיבור בין שני מחשבים ניידים

דבר בעיתו

משתמש רשום
במשרד אני עובדת על שני מסכים שמחוברים למחשב נייד,
ומאד נוחה לי צורת העבודה- אפשר להעביר חלונות ממסך למסך וכו'.
בבית אין לי מסך , אך יש לי שני מחשבים ניידים.
השאלה:
האם יש אופציה לחבר מחשב נייד אחד לשני, כך שבעצם הם יתפקדו כמחשב אחד שמחולק לשני מסכים...
מקווה שברור, אשמח לכל עזרה!!
תודה רבה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למיטב ידיעתי אין אפשרות לחבר בין שני מחשבים ניידים
תקנה מסך נייד
אני קניתי את זה
ואני מרוצה עד השמים

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
אם הבנתי נכון שאתם רוצים להשתמש עם מחשב אחד והמחשב השני לא ישתמשו בו אלא רק במסך שלו בתור מסך שני
אז זה אפשרי וגם לא צריך בשביל זה כבל

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם הבנתי נכון שאתם רוצים להשתמש עם מחשב אחד והמחשב השני לא ישתמשו בו אלא רק במסך שלו בתור מסך שני
אז זה אפשרי וגם לא צריך בשביל זה כבל
אשמח לשמוע איך
אני ניסיתי בעבר ולא הצלחתי

Dvora_

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
במחשב בו רוצים להשתמש כמסך:
ללכת להגדרות -> מערכת -> רכיבים אופציונליים. שם ללחוץ על הצג תכונות ולחפש את התכונה "תצוגה אלחוטית" ולהוסיף אותה.
אחר כך לחזור למערכת -> מקרין למחשב זה ושם לתת הרשאה לגשת למחשב.
במחשב אותו רוצים להציג:
ללכת למערכת-> צג -> ריבוי צגים -> התחבר לצג אלחוטי ושם אמורים לראות את השם של המחשב האחר. להתחבר ולבחור הרחב מסך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה