התייעצות חטיפי העמק , אריזות ריקות ואין למי לפנות מה עושים?

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אני קונה קבוע במשנת יוסף מארזים של חטיפי העמק
וזה פשוט נהיה מרתק , כי זה כמו לוטו
אתה לא יודע מה יצא לילד
לאחד יוצא 40 גר' ולשני רק 5 גר'
חבילה אחת ריקה לגמרי ...
הבעיה שאין למי לפנות
יש להם טלפון על החבילה אבל שם יש הודעה קולית שניתן לפנות לשירות לקוחות רק בדואר

מה עושים
?

עד מתי

משתמש מקצוען
אני קונה קבוע במשנת יוסף מארזים של חטיפי העמק
וזה פשוט נהיה מרתק , כי זה כמו לוטו
אתה לא יודע מה יצא לילד
לאחד יוצא 40 גר' ולשני רק 5 גר'
חבילה אחת ריקה לגמרי ...
הבעיה שאין למי לפנות
יש להם טלפון על החבילה אבל שם יש הודעה קולית שניתן לפנות לשירות לקוחות רק בדואר

מה עושים
?
אשמח אם לדעת

מימונית

משתמש פעיל
מענין אם תמצאי דרך
לנו זה קרה מס' פעמים וכמו שכתבת אין איך להשיג אותם -בכל אופן לא מידי התאמצתי למצא דרכים נוספות וחוץ מדואר הענין נמרח ופשוט נשכח
הפסקנו לקנות אותם זה לא שווה לנו (לגלות חבילה ריקה ועוד חבילה אם שני חתיכות ...)

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
04-644-0230 זה המספר שיש לך?
יש שם שלוחות אחרות חוץ משירות לקוחות בדואר, (מרכזיה, הזמנות, ועוד) אולי תנסה לדבר איתם ככה?

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תספור כמה אריזות יש במארז, כשאני בדקתי גיליתי שהם שמים יותר אריזות.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
גם אצלי זה קרה במשנת האחרון (ואפילו כתבתי את זה באשכול משנת)
כל החבילה הייתה מנופחת באויר!!!
אולי אחד או שניים היו עם פופסים בפנים
משנת זיכו אותי אבל זה לא העניין!!!
הם חושבים שהם מבמאה הקודמת תא דואר....
אם מישהו חושב לעשות משהו אני מוכנה להצטרף בכיף!

הכי בעולם

משתמש מקצוען
כדאי במקביל להיזדכות במשנת יוסף.
אולי הפ יתלוננו לחברה שיראו שזה ציבורי ולא מקרה ח" פ

מבשר טוב

משתמש צעיר
הסיפורים האלו קוראים לכל אחד כי בכל מוצר זה ככה
אני קונה קבוע את המארזים של הפופסים שלהם
בחבילה אחד יש 5 חתיכות ובאחד יש 20 חתיכות.
אין להם כוח לתלונות אז אין מייל ולא שירות לקוחות.
זהו חוצפה גדולה ,את כל הכסף הם עושים מהציבור החרדי.
יש טלפון אבל כשמתחילים לדבר על שירות לקוחות הם עונים שאין, ומנתקים מיד את הטלפון.

מירי הרבסט

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
פעם פניתי אליהם לחברה ( לא זוכרת איך) וקיבלתי מהם "פיצוי" שיק של 20 שח
אז חבל על המאמץ...

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש לי תחושה שמכתבים למערכת בעיתונות החרדית והמקומית, וכן מודעות בריכוזים החרדיים, ילחיצו אותם יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה