כללי חו"ד שלט לסיום

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י סתם;190063:
מה זה נקרא? לא הבנתי?
גולות ההדמיה האילו באו לסמל משהו. זה שכולם דומים ואחד שונה בא לאמר שהוא המיוחד מבניהם, שיש בו יחודיות והוא הבולט השונה הטוב והגדול מכולם.
עכשיו המילים: "בדיוק בשבילך" מסמלים את אותו הרעיון בדיוק בשביל במיוחד וביחודיות לך לקוח יקר.
לכן את צבע הטקסט "בדיוק בשבילך" אתה צריך לעשות כצבע ההדמיה של הגולה הירוקה.

בננה

משתמש רשום
נכון. גם אני חושבת שבדיוק בשבילך צריך להיות בצבע של הגולה, וכדי להדגיש שימי מתחת הצללה שחורה אולי.

חוץ מזה, זה יפה ומושך.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י n_eli;190301:
גולות ההדמיה האילו באו לסמל משהו. זה שכולם דומים ואחד שונה בא לאמר שהוא המיוחד מבניהם, שיש בו יחודיות והוא הבולט השונה הטוב והגדול מכולם.
עכשיו המילים: "בדיוק בשבילך" מסמלים את אותו הרעיון בדיוק בשביל במיוחד וביחודיות לך לקוח יקר.
לכן את צבע הטקסט "בדיוק בשבילך" אתה צריך לעשות כצבע ההדמיה של הגולה הירוקה.

לדעתי "אליה עיצובים..." זה היחודיות ולכן זה בצבעירוק..:)

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כן, אבל אל תשכח ש"אליה עיצובים" לא אומר לי כלום, כמובן שהוא אומר לי שזה שם של חנות וכו'.. אבל לא פונה אלי אישית כמו שה"בדיוק בשבילך" שהוא בעצם מייחד אותי מהשאר שזה בעצם כל הרעיון. שאת זה גם ההדמיה מביעה.
ב"אליה עיצובים" יש הרבה מלל שאף אחד לא יזכור אבל אם תשים את הסלוגן: "בדיוק בשבילך" בצבע של ההדמיה הזו, אני מאמין מאוד שיזכרו...

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עולה בדעתי רעיון כזה: לתוית של הבגד, עם החור, תשחילי שם כעין חוט שיתחבר לעיטור שמגיע מהצד.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י n_eli;190411:
בצבע של ההדמיה הזו, אני מאמין מאוד שיזכרו...
איזו הדמיה זה גולות...

etty

משתמש רשום
גדול!
יש לך את זה!
עלי והצליחי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה