כללי חו"ד| עיצוב עטיפה לדיסק והדיסק עצמו

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אהבתי. נקי ומאד מושך ויפה. ממש מקסים.

גם אני ברגע הראשון נרתעתי מצורה של צלב. ונכון שבכל מקום סביבנו ניתן לראות, אבל נראה לי שבגלל שזה א. בצבע זהב ב. עומד ישר, זה קצת צורם. לקח לי שתי שניות להבין שזה בעצם מנעול.
נראה לי שאם התמונה תהיה קצת באלכסון זה יפתור את זה\ וגם מבחינה עיצובית יהיה יותר טוב. למנעול מתאים טיפונת אלכסון. כמובן את לא חייבת להתחשב, אבל אם לשני אנשים כאן ישר זה קפץ לעין - כדאי לשים לב. (וקחי לדוגמא את עטיפת הדיסק של "שואף" של המדרגות, שאני בטוחה שהם לא התכוונו שהעיטור שם יהיה בצורת צלב, אבל כיוון שזה בגווני זהב וזה ישר זה מאד צורם בעין להרבה אנשים.)

הילונת

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לדעתי:
בפונט ממש בול.
העיצוב של הדיסק עצמו מקסים.
העטיפה מקדימה: הספירלה קצת...לא בדיוק מתאימה, אולי תנסי לעשות BLUR או משו, לא ייודעת תעשי משהו לספירלה כדי שתשלב אם התמונה..
חוץ מזה: יפה מא ומושך ת'עין !

ayala

משתמש מקצוען
זה באמת מאד יפה, אבל הדבר הראשון שקפץ לי לעיניים וזעזע אותי זה הצלב שראיתי שם.. כמובן שזה היה לפני שקראתי את ההודעה של מי שכתב גם כן שזה נראה צלב.
חפשי תמונה אחרת

דורון26

משתמש חדש
יפה ומשובח! אם כי...

הייתי ממליץ לך לעמעם קצץ את קרני האור, פחות חד מכפי שהוא עכשיו, אבל בשורה התחתונה מדובר ביצירה יפיפיה, כה לחי!

באלמעלה

משתמש פעיל
מדהים!!!
חסר לי רק את הכיתוב מי מפיק וכ"ו
כי אז זה הכי חוכמה שישאר יפה
שם מתחיל הכיעור....

shani20

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ממש תודה לכולם על התגובות המדהימות:)

חמש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מיוחד מאוד, נקי וסגנון יקרתי!
הערה קטנה,
את הטקסט צד האחורי ליישר לימין

evart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אתר מעולה אני שמחה שהתחברתי....)
אבל ,מה עושים בכדי לראות את הקבצים שאנשים מעלים .
כנסו לגלריות תמונות ושימו לב למודעה שפרסמתי ....)

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נהדר. רעיון חזק בתמונה אחת! חזקה ולא בליל של אפקטים ותערובות למיניהם.
אהבתי מאוד!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
"צלב"

רציתי לספר לכם על חויה שהיתה לי בענין.

לפני כשנתיים חכיתי להכנס לר' משה הלברשטם, לפני חכתה אשה ירושלמית בגיל 50+-. היא יצאה מאד מהר ואז היא ספרה שהנכד שלה נמצא אצלה כי אמו ילדה, והיא הלבישה אותו בחולצה ששמשה גם את אביו (...), ובאותו יום המלמד התקשר אליה והסב את שומת ליבה לעוגן שעל החולצה- כל הזמן צרמה לו צורת הצלב של העוגן.
מה אתם חושבים היה הפסק?
להסיר את הצורה!!!
אגב, באותה הזדמנות שמעתי גם על בסקויטים שיוצרו בשנת 2000, והחלל בתוך האפס עוצב כצלב. הכשרות הוסרה מיד.

ולסיום- לדעתי היה כדאי לשאול רב על הנושא, במיוחד שיש הרבה שהתיחסו אליו.
המון הצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה