כללי חו"ד לפרסומת

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יואלי

משתמש רשום
חו"ד לפרסומת רציתי לדעת בקשר לתמונה אם זה לא מדי חשוך
תודה

קבצים מצורפים

• Chine Tov - Full Page.jpg
    KB 787.8 · צפיות: 9

Rivk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התמונה לא נראית לי חשוכה מדי, למרות שהמסך שלי די בהיר וקשה לי לשפוט. אם יש לך ספק תבהיר קצת ב"לבלז" בפוטושופ.
המודעה נחמדה מאד!
הייתי קצת מאחדת פונטים. גדלים שונים, אבל פונט אחיד. מקסימום שני פונטים, אין צורך ביותר מזה, המודעה כבר כך עמוסה בתוכן. זו דעתי הצנועה... בהצלחה!

esti1

משתמש צעיר
מודעה יפה,
התמונה (העליונה) אכן קצת חשוכה, אבל ממש קצת...
את הסט של הספרים למטה הייתי "מושיבה" יותר טוב על השולחן...

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יפה
יש לי מסך בהיר וזה נראה לי קצת כהה. וכנ"ל בקשר לפונטים

Master

משתמש רשום
נכתב ע"י יואלי;89510:
חו"ד לפרסומת רציתי לדעת בקשר לתמונה אם זה לא מדי חשוך
תודה
השאלה הזאת שואלים לפני שזהו בהעיתונים כבר שבעיים

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
התמונה הפינה תהחתונה יושבת לא נוח תכניס את הספרים פנימה יותר והצלילית מאחורי הספר גם נראה לי מיותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה