כללי חו"ד כרטיס ביקור

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

eliko038

משתמש רשום
מה אתם אומרים, מה הכי, ואם בכלל, הערות והארות יתקבלו ברצון.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 259.2 · צפיות: 13
  • 83769.jpg
    KB 305.1 · צפיות: 13
  • 83769.jpg
    KB 299.4 · צפיות: 14

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אהבתי את הכיוון של הכרטיס הראשון.

שני הערות:
א. להחליף את הפונט. הפונט משדר חובבניות ואי-מקצועיות.
תוכל למצוא אתרים להורדת פונטים באנגלית באשכול הקישורים שברא 'עיצוב גרפי - כללי'.
ב. האיות הנכון הוא tel ולא tal.

בהצלחה.

ayala

משתמש מקצוען
הראשון אהבתי

ביוגרפיק

משתמש צעיר
יפה מאוד !
אני מעדיף את הראשון. (ואני הייתי נמנע מלכתוב את הלוגו מעל המחשב זה נראה קצת מקושקש)

בלי כל קשר, אם היית רוצה לשדר יותר היי טק וטכנולוגיה, היה כדאי לשים ציור עם מסך דק. (אמנם לא שמים לב אבל ה'תת מודע' כן שם לב)

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
טוב.

הראשון אמנם יפה, אך במבט הראשון ברור שמדובר בטכנאי מחשבים ולא במעצב.
השלישי יותר מתאים למעצב, זו בחירה של קומפוזיציה יותר מעניינת ודינאמית (בגלל החיתוך בצדדים.)
אבל את תיבת הטקסט למטה הייתי מזיזה למקום אחר ומשחקת איתה קצת יותר (אולי למקם אותה על גוף המחשב, או לשחק בה שקצת יותר תשתלב. גם עם הלוגו אפשר לשדרג - ו'לשחק' עוד קצת, שיראה ממש חלק מהמסך.

(ובקשר למה שהעירו על המסך - דווקא בגרפיקה מסך 'שמן' עדיין יותר מקצועי...)

ובהצלחה

eliko038

משתמש רשום
אם אתה רואה את הפרטים שלי תראה שאני מתחיל.
ועדיין קשה לי לבחור פונטים מתאימים. אבל תודה לך מאנשים כמוך אני לאט לאט לומד.

eliko038

משתמש רשום
את ההודעה האחרונה כתבתי ל פוס שכחתי לציין.

חוצ ניק

משתמש צעיר
אליקו,
לדעתי הכרטיס הראשון הוא הכי יוקרתי, בתנאי שתחליף פונט בשורות למטה.
דבר נוסף, הייתי מעלה טיפה את הציור והלוגו ומשאיר מרווח לבן למטה כדי שהשורה עם הפרטים ייכנסו על רקע לבן. כן, את הטלפון והמייל גם הייתי מצרף לשורה אחת בלבד.
שים לב לשנות את TAL ל- TEL.
דבר נוסף, אתה צריך גם לקחת בחשבון שאם אתה פונה לקהל יעד ישראלי, חשוב מאוד שתדבר איתם בשפה שלהם. לא כולם מתלהבים כשרואים מילה באנגלית. לא כולם יודעים לתרגם את graphic artist לאמן הגרפיקה (או מה שזה לא יהיה...).
כמובן, אני לא שולל את דבריה של שחרית, אבל כשמדובר בכרטיס ביקור, עדיף לא לקחת סיכונים עם החיתוכים... לכן בחרתי בראשון ולא הזכרתי את השלישי (שהוא גם יפה, אם תשפץ אותו עוד טיפה..)
בהצלחה.

eliko038

משתמש רשום
לחוצ ניק
לזה חיכיתי. תודה רבה רבה.

מנסה להצליח

משתמש חדש
אהבתי תראשון אבל זה נראה כמו כרטיס ביקור לטכנאי מחשבים אני חושב שכדאי להוסיף או לשנות בצורה שזה יראה כרטיס ביקור לגרפיקאי וכמובן לשנות מה שאמרו בהודעות הקודמות
ב ה צ ל ח ה

חמש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הראשון הכי מוצלח, רק להקטין יותר את השם, הוא יותר מדי גדול.
נכון מה שאמר/ה "מנסה להצליח", זה נראה כרטיס ביקור לטכנאי

ביסלי

משתמש רשום
אהבתי את הראשון. (צריך להחליף פונט...)
ולדעתי אם היית מעמיד את הכרטיס לגובה הוא היה יותר עיצובי

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    KB 757.4 · צפיות: 14

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה