חומרה חות דעת על מחשב בסיסי

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אני לא נכנס כרגע לגוף הנידון האם זה מתאים לעבודה בסיסית, רק הערה קטנה שגם עבודת כתיבה על טקסטים לפעמים דורשת משאבים כמו לפעמים במסמכים ארוכים או מורכבים (טבלאות, הערות שוליים וסיום רבים) ובשנים עברו שהייתי משתמש עם מחשבים בסיסיים וגירסאות מיושנות יותר של מערכת הפעלה וורד (אם הגירסה קשורה לזה) נמחק לי עבודה.
אבל אכן הגישה שמאומצת אצל משתמשים שונים שכתיבה בסיסית אינה דורשת מפרט גבוה, אפשר לומר עכ"פ לא כמו דברים שדורשים יותר מזה, כמו תוכנות גרפיות כבדות וכיו"ב.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אני מעוניין לקנות לבן שלי מחשב בסיסי לכתיבה על וורד ובר אילן וזהו.
האם מחשב זה יעשה את העבודה: https://www.stockpc.co.il/items/399...T09--0b06aea4acad792c60f39919b4f30fc2690758a9

תודה רבה
שמת לב שהוא בלי מערכת הפעלה?

אני הייתי מוסיף כמה שקלים למשהו מעט יותר טוב. היות שבר אילן, בעיקר בחיפוש, דורש משאבים יותר.

איש עברי

משתמש מקצוען
תודה על כל התשובות.
כמה שקלים להוסיף למשהו יותר טוב, זה כמעט פי שתיים ממחיר זה.
מערכת הפעלה אני יודע להתקין לבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה