קורונה חוש ריח וקורונה

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם נשארים בבית שבועיים אחרי שהתסמינים עוברים אין שום סיכוי להדביק אחרים
ולכן אין עניין להיבדק כדי לתת למשטינים עוד סיבה לסגור עוד שכונה ולתת עוד דוח לאמא מסכנה שהזיזה את המסיכה לשנייה
הרשעות שלהם עוברת כל גבול ולכן אין טעם להגיש את הלחי השנייה
הרבה קהילות כבר הפנימו את זה ובקצב הזה עוד קצת כולם יפנימו את העניין

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אם זה לא יהיה ממך, זה יהיה ממישהו אחר
ויותר, שהשני ג"כ לא ילך לבדוק, ככה הוא לא יודע שמישהו הדביק אותו.....
מגלגלין חובה ע"י חייב.
אפשר להיות רוצחח עם דיעה כזו

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
א. כי זה לא יביא סגר על השכונה שלך. מספיק סיבה טובה?
ב. כי החרדים יתחילו להשתוות לאחוזי המאומתים החילוניים שגם לא נבדקים.
ג. כי לא תצטרכו להתחנן לבדיקות שליליות שלא מגיעות ולתוצאותיהם כדי לצאת, על אף שמזמן יצאתם מזה.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
א. כי זה לא יביא סגר על השכונה שלך. מספיק סיבה טובה?
ב. כי החרדים יתחילו להשתוות לאחוזי המאומתים החילוניים שגם לא נבדקים.
ג. כי לא תצטרכו להתחנן לבדיקות שליליות שלא מגיעות ולתוצאותיהם כדי לצאת, על אף שמזמן יצאתם מזה.
לא יכולה לדון, ושלא אוכל לדון כי ב"ה לא הייתי בזה.
אבל סתם, אם הייתי יודעת שמסתובב משהו בשכונה שלי חולה קורונה שהחליט שהוא בסדר הייתי לא מתקרבת לבניין שלו.
וגם הוא לא אומר את זה לאיש. למה? כי זה לא בסדר.
אם זה היה בסדר הוא היה מספר לכל השכונה שכנראה יש לו קורונה והוא יחסית בסדר.
לא?

מרחבית

משתמש מקצוען

סערצע

משתמש מקצוען
ומאן יימר שאכן הי' זה קשור ל'קורונה' המאיימת, ולא שהוא א־סיפטומטי? [ואיבוד חוש הריח והטעם, מסיבה אחרת נגרם].

חשבת מלי

משתמש פעיל
נדבקים, לא נבדקים, מדביקים חפים מפשע, גורמים לאנשים עם מחלות רקע להיות במעצר בית בלי שום מידע על תאריך שחרור, ומרגישים שמצילים את החרדים, את השכונה, את כל עולם התורה!!!!!!
תגידו חלק מהעם השתבש טוטלית?
ומה עם מצוות התורה? איך תדעו ממי לבקש סליחה בערב יום כיפור אחרי שפגעתם בכ"כ אנשים? ואולי גם מישהו נפטר חלילה בסבב ההדבקה הבלתי אחראי הזה ?

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נדבקים, לא נבדקים, מדביקים חפים מפשע, גורמים לאנשים עם מחלות רקע להיות במעצר בית בלי שום מידע על תאריך שחרור, ומרגישים שמצילים את החרדים, את השכונה, את כל עולם התורה!!!!!!
תגידו חלק מהעם השתבש טוטלית?
ומה עם מצוות התורה? איך תדעו ממי לבקש סליחה בערב יום כיפור אחרי שפגעתם בכ"כ אנשים? ואולי גם מישהו נפטר חלילה בסבב ההדבקה הבלתי אחראי הזה ?
וואו. כל מילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה