חור בלחי

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בהשראת בב וזוית המבט הייחודית שלה, אני מעלה קטע מזווית דומה לביקורת.
האמת, מול כל הכשרונות המזהירים והביקורות השנונות והמושחזות - דרוש לי קצת אומץ, אבל נראה לי הצלחתי לאזור אותו.
מיותר לציין שהמשלב הלשוני נמוך בכוונה תחילה, כן?

שרוליק גבוה, וכשהוא מעיף אותי אני כמעט יכולה לגעת בתקרה.
יש לו זקן קצר שדוקר, והוא קצת מסתיר את החור בלחי שלו, שקוראים לו גומה. בלחי השניה אין חור כזה.
יש לו גם צלקת קטנה בסנטר מלמטה, ושם אין לו זקן בכלל. הוא אמר שמרוב פעמים שהוא נפל ופתח את הסנטר כשהוא היה ילד, כבר לא יהיה לו זקן שם אף פעם. אני לא זוכרת את זה כי עוד לא נולדתי אז.
את החור בלחי רואים הרבה, כי שרוליק אוהב לצחוק.

נחמה לא גבוהה נראה לי, ואין לה חור באף לחי. אבל היא מאד חמודה, ותמיד שואלת אותי על הגננת והחברות, והיא זוכרת שלילדה שבאה אלי הכי הרבה לשחק קוראים שירה (רבקי אומרת שהיא החברה הכי טובה שלי, אבל אני לא יודעת, היא גרה מאד קרוב והיא אוהבת את הצעצועים שלי, לכן היא באה.)

אני מאד אוהבת כששרוליק ונחמה באים לשבת או לחג או סתם לבקר. הם באים ממש הרבה.

אני זוכרת גם את החתונה שלהם, אפילו שזה כבר היה ממש ממזמן.
לבשתי שמלה לבנה מתנפחת, ונחמה אמרה שאני נראית כמו הכלה. הצלם, שאני חושבת שקראו לו קקטוס או משהו מצחיק כזה, אפילו עשה לי תמונה כמו כלה עם סידור וזר על הכיסא שהיה מקושט בפרחים.
כל פעם ששרוליק ונחמה באים לשבת, בליל שבת אני מבקשת מנחמה להסתכל יחד באלבום של החתונה.
אמרתי לנחמה שזה מאד כיף לראות איך אף אחד כבר לא נראה כמעט אותו דבר. מצחיק שבכלל היה לי פוני ושיער קצר ואת כל השיניים. עכשיו כבר אין לי שן אחת, והשיער שלי ממש ארוך. וגם מוישי נראה שם כזה מין תינוק קרח ושמן, ומאז כבר עשו לו חלאקה ונסענו למירון.
אבל נחמה בכלל רק נראתה עצובה קצת כשאמרתי לה את זה, ולא ידעתי למה.
אמא עשתה מין פרצוף כזה, שאני לא יודעת מה הוא אומר, אבל היא עושה אותו לפעמים כשאני אומרת כל מיני דברים.

בשבת בבוקר נחמה עוד לא קמה, הרבה זמן אחרי שאני קמתי. קמתי ממש מוקדם ושיחקתי בשקט עד שאמא ירדה למטה לשתות כוס קפה. שאלתי את אמא למה נחמה היתה עצובה אתמול בלילה, ואמא אמרה לי ששבוע שעבר היה להם יום נישואין.
בכלל לא הבנתי למה יום נישואין זה דבר עצוב, זה דבר שמח. אז אמא אמרה לי שאני צריכה להתפלל שיהיה להם תינוק, ואז היום נישואין שלהם יהיה עוד יותר שמח.
אז אמרתי תהילים כמו שאמרנו בגן, בקול גדול ובכוונה, וכששרוליק חזר מהתפילה סיפרתי לו שאמרתי תהילים ועכשיו מהר ה' יביא להם תינוק, וחשבתי שהוא ישמח. אבל הוא לא חייך ולא ראו בכלל את החור שלו בלחי.
למה?

הפתעה

משתמש מקצוען
את בהחלט אמיצה ולא בכדי...
אצלנו קוראים לשמלה מתנפחת "פורח" ומותר להגיד "לבשתי פורח".

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יפה, מושקע.
לכתוב במשלב נמוך, לפעמים מסובך יותר לכתוב במשלב גבוה, וזה ממש ממש מנקודת מבטה, כך שזה מכניס לאוירה.
ולמה הם לקחו חתן עם חור בלחי ועם צלקת?

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שמחה שנתתי לך השראה! ;)

כתוב חמוד! יש זרימה! אהבתי את הסוף בפרט: "למה?"
עלי , ותפסי אומץ והצליחי!

נערך לאחרונה ב:

הפתעה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י הפתעה;n5113439:
את בהחלט אמיצה ולא בכדי...
אצלנו קוראים לשמלה מתנפחת "פורח" ומותר להגיד "לבשתי פורח".

אמיצה מול החברה' הסוערים כאן.

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י עדיאל;n5113463:
יפה, מושקע.
לכתוב במשלב נמוך, לפעמים מסובך יותר לכתוב במשלב גבוה, וזה ממש ממש מנקודת מבטה, כך שזה מכניס לאוירה.
ולמה הם לקחו חתן עם חור בלחי ועם צלקת?

הוא אח שלה, ויש אנשים שאוהבים חורים בלחיים ;)

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
מקסים, זורם, נוגע...
נהנתי !!! :)
אמצי והצליחי!!

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מקסים!!!!
סיפור יפה ונוגע ללב
תמשיכי להנות אותנו מפרי עטך( מקלדתך..)!

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
נמחקו/נשמטו הרבה תגובות באשכולות הישנים.
נשארו רק אלו שבעמוד ראשון.
יש איזה סיכוי שיטפלו בזה והכל יוחזר למקומו בשלום...

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נמחקו/נשמטו הרבה תגובות באשכולות הישנים.
נשארו רק אלו שבעמוד ראשון.
יש איזה סיכוי שיטפלו בזה והכל יוחזר למקומו בשלום...
לא ממש. בעמוד הראשון מופיעות כל התגובות הישנות ברצף.... אפילו אם יש 100 כאלו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה