חוסר לחץ מים בדירה שחולקה ל2 יחידות

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
א. יתכן שבבניית היחי"ד הוכנסו צינורות דקים מידי עבור היחי"ד ולזה אין פתרון כי אי אפשר להכניס יותר מים בצינורות דקים.
ב. אם הוכנסו צינורות עבות יתכן שבשעון המרכזי של הבניין יש מפחית לחץ שמותאם לכמות הדירות הקיימות בבניין, אז צריך פשוט להגביר קצת את לחץ המים.

ביזנס מן

משתמש מקצוען
כשהייתי ילד הייתי בשיעור משניות וזכור לי שלמדנו איכשהוא שם:
שאם יש בעיה של לחץ מים אז באמצע הצינור מרחיבים אותו ואז שוב מצירים אותו וזה עושה לחץ מים
כגון אם יש לך צינור קוטר 5 אז אתה חותך באמצע ומחבר צינור של עשר לאיזה חצי מטר ואח"כ מחזיר את הקוטר החמש
ככה זכור לי אולי שווה לך לנסות אולי לא
בכל אופן אלברט איינשטין חייב למצוא פיתרונות

בנין עדי עד

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
משאבת לחץ אולי תפתור אתה הבעיה?
לא ידוע לי שיש דבר כזה.
משאבת לחץ שמים שקיים חדר מאגר מים והמאשבה שואבת ומעלה את כל המים לבניין.
זה עושים במקרה שאין מספיק לחץ מים מהרשת העירונית לבניין.
במקרה שלכם יכול להיות שלא היה לחץ גדול מלכתחילה, והצינור הראשי לדירה צריך להגדיל אותו.

ככר השוק

משתמש מקצוען
באיזורנו דירות רבות משתמשות במשאבת לחץ ביתית בגלל חוסר לחץ איזורי. אפשרגם להרחיב את הצינור מהחנוכיה לדירה וזה עוזר חלקית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה