חוסם פרסומות שחוסם עוד

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
חוסם הפרסומות שלי החליט לחסום גם עוד דברים
בכל פעם שאני רוצה להכנס למייל - הוא לא נותן לי עד שאני לוחצת על עצור חסימה (בכל פעם מחדשׂ)
איך אפשר לסדר את זה?

bris

משתמש סופר מקצוען
אפשר לשלוט על הפרטים שהוא חוסם (מסנן) בכל אתר , במיוחד אם התאמתם אישית את הסינון

לחיצה על היד - OPTIONS - ואז - CUSTOMIZE - לשנות ברשימה שתחת MANUALLY EDIT

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אפשר לשלוט על הפרטים שהוא חוסם (מסנן) בכל אתר , במיוחד אם התאמתם אישית את הסינון

לחיצה על היד - OPTIONS - ואז - CUSTOMIZE - לשנות ברשימה שתחת MANUALLY EDIT
תודה על התגובה
לא הבנתי מה לשנות ברשימה (יש שם רשימה שכתובה בשפת תיכנות)

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אשמח לדעת את מה עלי לשנות בכדי שחוסם הפרסומות לא יחסום את קוד הכניסה לחשבונות ג'ימייל
תודה.

qwerrrewq

משתמש מקצוען
את מדברת על ג'ימייל שהוא חוסם לך ?
תוכלי לצלם מסך ?

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
זה חוסם לי רק במחשב אחד, ואני לא נמצאת לידו עכשיו
אבל בגדול, ברגע שאני לוחצת על לחצן המעטפה של גימייל הוא מביא את המסך, ונראה כאילו נפתח
אך פס הרוחב לא מתמלא והוא נשאר כך עד שאני מסמנת בלי חוסם פרסומות, ואז הוא מסכים לפתוח
מקווה שהובנתי
ואם לא - אשלח מחר צילום מסך

qwerrrewq

משתמש מקצוען
נסה לעשות כזה דבר, תיכנס Gmail עם החוסם מופעל, וכאשר תגיע למצב בו לא תהיה גישה לחץ על סמל החוסם בדפדפן, וסמן Disable on gmail.com או משהו כזה, ולאחר מכן רענן את הדף, זה אמור לבטל אותו בכל התחום של gmail

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נסה לעשות כזה דבר, תיכנס Gmail עם החוסם מופעל, וכאשר תגיע למצב בו לא תהיה גישה לחץ על סמל החוסם בדפדפן, וסמן Disable on gmail.com או משהו כזה, ולאחר מכן רענן את הדף, זה אמור לבטל אותו בכל התחום של gmail
יפה
ניסיתי את הכפתור של don't run on pages on this domain
וזה עבד מיד

תודה על הקדשת הזמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה