דרוש מידע חומר שטיפה לטינקו

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
איזה חברה הכי מומלצת?
איפה הכי זול להזמין?
איזה ריח מומלץ?

תודה

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

חיה.

משתמש מקצוען

למען שמו

משתמש פעיל
אני רכשתי גלון של 10 ליטר של החומר הזה, אמת שמתי אותו בתוך בקבוק ספריי מדולל במים ומשתמשת איתו גם לניקוי כללי ממש אהבתי את רמת הניקיון שלו והריח

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני רכשתי גלון של 10 ליטר של החומר הזה, אמת שמתי אותו בתוך בקבוק ספריי מדולל במים ומשתמשת איתו גם לניקוי כללי ממש אהבתי את רמת הניקיון שלו והריח
מעניין המחיר יוצא ממש שווה
אני מבינה שזה מיועד למכונות שטיפה תעשייתיות..
כמה את שמה מזה בטינקו ?
הריח באמת טוב?

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כתבו על זה הרבה
אני משתמש בחברתסנונית [שמפו למכונות שטיפה ללא קצף]
אפשר לקנות דרך האתר שלהם, או אפילו יותר בזול דרך המשווקים [בירושלים בתלפיות - המרכז לחומרי ניקוי, בבני ברק בקלין מאסטר רחוב הירקון]

sarab

משתמש חדש
היי. האם החומר מכיל וקס?
יש לי ריצוף מבריק ולא מתאים לי חומר עם וקס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה