בריאות חולשה קיצונית שלא עוברת כבר שבועיים!

שירה 34

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה
אני כבר ביאוש..

כבר שבועיים שיש לי חולשה קיצונית, לפעמים מרגיש שהולכת להתעלף .

זה התחיל בשריר תפוס בגב
ואחרי יום הגיע חולשה קיצונית
שכוללת בחילות בעיקר כשאוכלת

קצת הקאות

וגם הגרון נכנס לחגיגה ואני משתעלת
וצרודה.

כבר הייתי אצל רופא משפחה ובמוקד
ועשיתי מלא בדיקות ובנתיים הכל תקין ב''ה.

יש מדדי דלקת גבוהים אבל איפה הדלקת??

אולי משהוא/ היא נתקלו בדבר כזה ויתנו לי עצה מה זה יכול להיות.

תודה רבה!

975

משתמש רשום
אשמח לעזרה
אני כבר ביאוש..

כבר שבועיים שיש לי חולשה קיצונית, לפעמים מרגיש שהולכת להתעלף .

זה התחיל בשריר תפוס בגב
ואחרי יום הגיע חולשה קיצונית
שכוללת בחילות בעיקר כשאוכלת

קצת הקאות

וגם הגרון נכנס לחגיגה ואני משתעלת
וצרודה.

כבר הייתי אצל רופא משפחה ובמוקד
ועשיתי מלא בדיקות ובנתיים הכל תקין ב''ה.

יש מדדי דלקת גבוהים אבל איפה הדלקת??

אולי משהוא/ היא נתקלו בדבר כזה ויתנו לי עצה מה זה יכול להיות.

תודה רבה!
שלחתי את השאלה לרופא ואמר שזה נראה דלקת באזור הכליות ולא להזניח
יהיה טוב אם נדע אח"כ מה באמת היה לטובת כולם לכן אחרי שיעבור הכל בע"ה נשמח לעידכון
רפואה שלמה

שירה 34

משתמש מקצוען
שלחתי את השאלה לרופא ואמר שזה נראה דלקת באזור הכליות ולא להזניח
יהיה טוב אם נדע אח"כ מה באמת היה לטובת כולם לכן אחרי שיעבור הכל בע"ה נשמח לעידכון
רפואה שלמה
מענין התשובה
למה דווקא בכליות?
הייתי אצל 3 רופאים וכולם אמרו שלא יודעים..

975

משתמש רשום
מענין התשובה
למה דווקא בכליות?
הייתי אצל 3 רופאים וכולם אמרו שלא יודעים..
תודה על השאלה כעת שמתי לב שטעיתי "כבד"
ולמה לא ידעו לא כל אחד יודע הכל הוא רופא גדול ראש מחלקה בביה"ח לטענתו הרבה פעמים לא רואים את זה רק אחרי צילום כמו שיש בדלקת ריאות חזקה או אחורית
אבל גם עליו אי אפשר לסמוך הוא לא יודע הכל לכן ביקשתי שאחרי ההחלמה המהירה בעז"ה לדווח שנגע לעתיד בלי להצטרך

שירה 34

משתמש מקצוען
שאל
תודה על השאלה כעת שמתי לב שטעיתי "כבד"
ולמה לא ידעו לא כל אחד יודע הכל הוא רופא גדול ראש מחלקה בביה"ח לטענתו הרבה פעמים לא רואים את זה רק אחרי צילום כמו שיש בדלקת ריאות חזקה או אחורית
אבל גם עליו אי אפשר לסמוך הוא לא יודע הכל לכן ביקשתי שאחרי ההחלמה המהירה בעז"ה לדווח שנגע לעתיד בלי להצטרך
תודה ששאלת.
אני ילך למיון ומקווה שיעשו לי אולט' בטן ונראה האם קשור לכבד

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

שירה 34

משתמש מקצוען
או מונו (יכול להיות מונו קל שהרופא לא מתייחס לזה בכלל)
או פוסט קרונה
אומנם יצאתי חיובית למונו
אבל כיוון שהרופאים ראו שיש לי מונו כבר הרבה שנים,
הם הסבירו לי (במילים שלא הבנתי) שאין לי מונו.

קורונה לא היה לי ב"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה