דרוש מידע חולצות בסיס 'דבש' בגמ"ח הנעליים

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הזמנתם כבר פעם?
יש לכם מושג מה הרכב הבד?
כותנה/ליקרה/סימפוניה?
תודה מראש על כל שביב מידע.

ה. מפרוג

משתמש פעיל
הזמנתם כבר פעם?
יש לכם מושג מה הרכב הבד?
כותנה/ליקרה/סימפוניה?
תודה מראש על כל שביב מידע.
אני משתמשת רק עם דבש חציות חולצות והכל, קונה את זה בחניות רגילות חולצה עולה 25 ש"ח +- וחצאית 35 ש"ח +- מושלם!!! ממליצה מאוד,
הצוואר קצת פתוח....

ה. מפרוג

משתמש פעיל
גם של הנשים? צריכה לבת שלי מידה 6 של נשים......
בד"כ המידות הגדולות יקרות יותר.
יש לך מושג?
כי אם ההפרש לא גדול אני אוהבת לקנות בחנות
אני קונה בביתר בd&y לנשים,
לבנות קונה באמת במכירה של הנעליים עולה 20 ש"ח, אין לי מושג איפה אפשר להשיג לילדים במקום אחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה