כללי חוו"ד שער לספר

• פותח הנושא yhk
  • פורסם בתאריך

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שער לספר הלכה
אני צריך את הערותיכם וחוות דעתכם

כל הזכויות שמורות

בתודה יהודה

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 356.4 · צפיות: 3

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
החלק באמצע חייב תיקון.
הכל מסביב נראה מצויין.

כללי ברכת הנהנין, הייתי עושה ב2 שורות, כככה יש לך אפשרות להגדיל את זה. ואל תשכח שזה החלק החשוב לנו כאן ולא כל העיטורים מסביב.
הדף המקופל באמצע לא יפה.

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נתן תודה
איזה חלק באמצע צריך תיקון?

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קודם כל פשוט מדהים ומרהיב
אני מקוה שבנית את זה על צבעוני שתוכל להשתמש עם זה לבאנרים הגדולים שיזמינו אצלך

המרכז אני מצטרף להנ"ל

וחות מזה אין לי מילים

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
החלק הטיפוגרפי.

אל תשכח שאתה רוצה למכור כאן קובץ או ספר, ונכון אולי שאנשים יהנו מהעיצוב המדהים בכלליות,
אבל אתה חייב שיהיה להם ברור מיד כשהם פותחים את הספר, מה שם הספר, ומה יש בתוכו.

ולכן: אפקטים בטקסט לא כ"כ מקובל בדרך כלל. מספיק גדול שיהיה קריא מיד כשהעין רואה את זה.
כמו כן, הדף המקופל, אני ממש לא אוהב, אבל כמובן שזה טעם אישי בלבד. אם אתה רוצה להשקיע בזה יותר אוכל להגיד לך מה בדיוק מפריע לי (האמבוס המגושם בצד ימים, הסיומת ה'שפיצי' בצד ימין למעלה, חסר צל איפה שה'דף' מתקפל. ועוד כמה הערות בכיוון הדף. לדעתי זה יכול להיות יותר למטה, כזה באמצע הגדר, לא כמעט לגמרי מעל).

בכל מקרה, הצלחה רבה בהמשך. אתה גם מאלו שאני לא מאמין למראה עיני כשאני נזכר בעיצובים שלך כשהתחלת!
כה לחי!

ORi770

משתמש רשום
מצטרף לקודמי וממליץ לעשות ב-2 שורות בלי עיגול. לשחק קצת עם הטיפוגרפיה בכותרת, שיהיה מעניין (אולי את המילה "כללי" לעשות בגודל שונה)

והכי חשוב, ההבלטה. משום מה היא מאוד מציקה לי. תנסה אולי אפור ללא הבלטה עם הצללה פנימית עדינה ו/או הצללה חיצונית ממש עדינה (עם קו / הילה דקיקה)

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תודה לך נתן והרבה הצלחה

המגילה בכללות לא מושקעת והיא רק אופציה והיא כנראה אמורה לרדת לגמרי

בתודה יהודה

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עוד הארה קטנה העיטורים במרובעים שמעל העמודטעונים עדיין קצת עיבוד שיורתצ ייראו אמיתי וטבעי

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מאוד יפה ומרשים רק שלדעתי האיור של הקלף מיותר ולא כ"כ מתאים.

katan

משתמש רשום
ראשית, העיטורים מאוד מרשים ומרהיב
ובשל כך, המגילה מיותר ומקלקל קצת...
וכמו שכתבו כאן קודמי, שער הספר צריך להיות בהיר וקריא, ולא בצורה של התרחבות.
אגב, שער הספר - אני מקווה שזה שער פנימי ולא קובר חיצוני - כי לא מקובל לכתוב ראשי פרקים בשער, גם אם זה חוברת קטנה.
שנית, אפקט הקשת בטקסט - נראה לי שצד שמאל נמשך למטה, ולא ממש מאוזן עם הימין. תבדוק!
הרבה הצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה