כללי חוו"ד | שילוט למופע

בת חן

משתמש רשום
יפה מאד!

איך את מבצעת את התלת מימד?

א

אליהו פריד

אורח
זה נראה לי דמות ממשחק מחשב. אבל חמוד מאוד.
הסטייל של הטקסט לא נראה הכי מתאים.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בת חן,
לא אני ביצעתי את התלת מימד אלא שארסטוק.
עקרונית, תלת מימד מהסוגים האלו עושים בתוכנה בשם poser. ניסיתי לשחק איתה קצת, ולא ממש הצלחתי.
אם יש כאן מישהו שמכיר את התוכנה, אשמח לקבל ממנו קצת הדרכה.

אלי,
יש לך הצעה אחרת?

T.D.A

משתמש רשום
אני לא כ"כ הבנתי מה בעצם מסמנת הדמות?!
כאילו, מההקשר בין ואהבת לחברתך כמוך לבין הדמות הזו?
הייתי מנסה להשתמש במשהו שיותר קשור לעניין.
בסה"כ מאוד יפה!
בהצלחה.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הסיפור בקיצור נמרץ הוא ילדה שגמלה חסד עם חברתה, ואחרי עשרות שנים פוטרה מעבודתה בסמינר וניגשה לראיון עבודה בסמינר יוקרתי, שם זכרה אותה המנהלת - חברתה מבית הספר שהפכה בינתיים למנהלת קשוחה, וקיבלה אותה לעבודה.
משהו כזה עם שירים וריקודים... לא הסבירו לי בדיוק...

בכל אופן, הנושא הוא הביצוע הגרפי של המודעה.

מ טיילור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
התמונה בתלת מימד היא דמות מתוך סרט של חברת דיסני-פיקסאר בשם "רטטוי"
העיצוב יפה, אבל קחי בחשבון שהדמות גם ככה באיכות לא גבוהה, בהדפסה על שלט גדול זה יבלוט ויצרום לעיין.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי אותה באיכות גבוהה מאוד.
זו רק סקיצה.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יפה בהחלט!
הייתי נותנת לאותיות הכותרת צבע בולט יותר - אולי זהב.
את הוילונות הכנת לבד? אם כן - הייתי משנה את האחיזה של הוילון למשהו גס יותר!

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הזכויות על הדמות שייכות כמובן ל"פיקסאר". תזהר מאוד בנושא...

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
משגע.
רק מה שקושר את הוילונות בצדדים-לא בענין.

Deena

משתמש פעיל
רוצה וילונות מאותו הסגנון יפהפיים?

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קיבלתי.
תודה רבה.

boss007

משתמש רשום
הדמות...

העיצוב יפה,
אבל בתור מי שמכירה את הדמות,
השפית מרטטוי לא ממש קשורה כאן (:
הייתי הולכת על דמות ללא בגדים מייצגים

ayala

משתמש מקצוען
לעניות דעתי משהו לא מסתדר עם הצורה שהנחת את הכיתוב. אולי גם הפונט צריך תחליף, ייתכן..

זו אניאני

משתמש פעיל
תודה! תודה!
הגיע בשלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה