חוו"ד על המטבח

יפית

משתמש צעיר
רגע לפני סגירת תוכניות המטבח אשמח להתייעץ ..
מאילוצים שונים המדיח חייב להיות בצד שמאל קרוב לתנורים מתחת לשיש הבשרי אך יצא שבצד הימני החלבי אין לא מדיח ולא אלמגוב להניח כלים שטופים מה דעתכן על הוספת קלפה של 1.08 40ס"מ אלמגוב ו68 ס"מ לקפה סוכר וכו' לאחר החלון מול הקלפה היותר שמאלית שבצד השני ..אמור לצאת שהחלון יבלוט מתחת האם זה נורא?
אציין שהמטבח כולו פרומייקה לבנה והקלפות התחתונות במשטח הבשרי עץ פורניר איך עדיף לעשות את הקלפה בפרומייק הלבנה או כמו הקלפות ממול מפורניר?
תודה על כל העצות המחכימות

קבצים מצורפים

• תמונה (5).jpg
    תמונה (5).jpg
    KB 262.1 · צפיות: 187
  • תמונה (4).jpg
    תמונה (4).jpg
    KB 211.3 · צפיות: 199
  • תמונה (3).jpg
    תמונה (3).jpg
    KB 314.4 · צפיות: 192
  • תמונה (2).jpg
    תמונה (2).jpg
    KB 216.6 · צפיות: 183

יפית

משתמש צעיר
חייבת תשובה עד מחר לחברת המטבחים האם הגיוני שהחלון יבלוט מעל ומתחת לקלפה?

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אציין שהמטבח כולו פרומייקה לבנה והקלפות התחתונות במשטח הבשרי עץ פורניר איך עדיף לעשות את הקלפה בפרומייק הלבנה או כמו הקלפות ממול מפורניר?
שניהם בסדר, לי נראה פורניר.
מוכנה להעלות תמונה של המטבח אחרי כן? ממש רוצה לראות.
מה דעתכן על הוספת קלפה
נראה לי ממש כדאי!!
לאחר החלון מול הקלפה היותר שמאלית שבצד השני ..אמור לצאת שהחלון יבלוט מתחת האם זה נורא?
לפי איך שהבנתי זה מימין לחלון, למה זה אמור לבלוט מתחת?

יפית

משתמש צעיר
שניהם בסדר, לי נראה פורניר.
מוכנה להעלות תמונה של המטבח אחרי כן? ממש רוצה לראות.

נראה לי ממש כדאי!!

לפי איך שהבנתי זה מימין לחלון, למה זה אמור לבלוט מתחת?
החלון יורד כמעט עד השיש והקלפה מסתיימת יותר גבוה כך שהחלון יבלוט גם מתחת וגם מעל

cherry c

משתמש סופר מקצוען
ואם תזיזי את הכיור כך שיהיה יותר קרוב לשלחן? ואז את הקלפה מעליו. יצא לך יותר מסודר בעין?
בכל מקרה תמקמו את הקלפה ביחסיות טובה בעין לעומת החלון.

יפית

משתמש צעיר
זה יראה ככה

קבצים מצורפים

• IMG_3655.JPG
    IMG_3655.JPG
    7.6 MB · צפיות: 126

יפית

משתמש צעיר
ואם תזיזי את הכיור כך שיהיה יותר קרוב לשלחן? ואז את הקלפה מעליו. יצא לך יותר מסודר בעין?
בכל מקרה תמקמו את הקלפה ביחסיות טובה בעין לעומת החלון.
הכיור אמור להיות בקו ישר עם הכיור שממול וא"א להזיז כיון שאז יצא חתיכת שיש ממש קטנה ולא שימושית

יפית

משתמש צעיר
על זה אני מתייעצת האם למקם אותה ממש מעל קצה השיש כך שהיא תהיה בקו ישר מול הקלפה שבצד השני, אך בכל אופן החלון תמיד יבלוט מעל ומתחת האם זה כזה מפריע לעין?

cherry c

משתמש סופר מקצוען
על זה אני מתייעצת
כלומר האם למקום אותה ממול הקלפה ממול, או להזיז ימינה יותר שתראה במקום טבעי יותר לעומת החלון והקיר עליו היא תלויה?

מה דעתך על להחליף בין המשטחים והארונות, כך שהכיור והקלפה זזים יותר ימינה?
ואז אכן הם לא יהיו אחד מול השני בדיוק. (זה לא חובה)
upload_2019-1-31_9-38-42.png

יפית

משתמש צעיר
ממול תשימי לב יש שתי קלפות אני מדברת על למקם אותה מול הקלפה שקרובה לתנורים
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה