כללי חוו"ד מודעה

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
את הלוגו אני עשיתי משהו חפיף למדי - לא משלמים לי על זה... (אחרי שמתחילים לקרוא את הספר איך לעצב לוגו מבינים שזה לא משחק בכלל)
חשוב לי לדעת האם רצון הלקוחה מתבטא במודעה: שהתפירה תהיה מודגשת וכן הסידקית
וחוץ מזה אשמח לכל הערה
תודה
סבכ-01.png

צפה בקובץ המצורף 331972

אסתי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מודעה נעימה ויפה.
כמה תיקונים שהייתי ממליצה לך-
תפרידי את הטקסט למטה עם קוים ביניהם. ושכל האייקונים במודעה יהיו באותה שפה: אותו צבע קו מיתאר וכו'. במודעה לעיתון - הלבן יבלע ברקע ובל מקרה נראה לי שכדאי להוסיף מסגרת דקה לעמוד. אני חושבת שאת יכולה להקטין את האייקונים למטה.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הסגנון נחמד, נראה עדיין סקיצה
רק המבנה של המודעה לא ממש ברור לעין
מה שבולט זה הלוגו, ולא המסר העיקרי של המודעה
הלוגו אמור לרדת למטה ביחד עם הפרטים
ולמעלה לתת במה למסר, כרגע אין כאן איזשהו בידול או ייחודיות, כדאי לעבוד על זה.
יש לסדר את ההיררכיה במודעה והפרופורציות, כרגע הכל אותו גודל בערך, למשל את האייקונים להקטין משמעותית.
מה שהפריע לי, זה הסלוגן, מילא 'להראות טוב', מה זה 'להרגיש מצוין'? נשמע סלוגן של קופ"ח...
בהצלחה

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מה שהפריע לי, זה הסלוגן, מילא 'להראות טוב', מה זה 'להרגיש מצוין'? נשמע סלוגן של קופ"ח...
בהצלחה
מסכימה איתך לגמרי, גם לי הפריע הענין, אבל זה מה שנאמר לי לעשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה