כללי חוו"ד לבלנק וקבלה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בלאנק+ קבלה
זוהי תחילת הדרך אבל דרושים סימוני דרך להמשך הליטוש.
ולכן כל הערה תעזור לשפר ולהשתפר
וכל הארה תתן כח לעשות זאת.:)
מחכה בעיקר להערות (בבקשה רק לא לצעוק!) על הטיפוגרפיה כי לא למדתי את הנושא לעומק. (אני ממש בדרך, אל דאגה....).

ו... עוד הבהרה: לא להבהל, הקו המקווקו לא יעבור שם (מה שנאמר:לתצוגה בלבד...;)) יהיו רק סימונים לחורר חורי חיתוך.

תודה מראש לכולם!

נ.ב.
במקור הצבעים (נכון שזה נראה כאן אפור אבל זה ירוק ותכלת) חיים יותר, ה-JEPG פשוט הרג אותם...

קבצים מצורפים

• blank p.jpg
    KB 456.4 · צפיות: 14

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכון שאתם לא שיפוצניקים כי אם גרפיקאים, אבל אולי בכל זאת?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יפה מאד. הגוונים מדי קרובים לדעתי. וגם קצת מפריע לי שהכיתוב בצד באלכסון.
בסך הכל מאד יפה.

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אלו הצבעים שהלקוח בחר. אבל אולי אוסיף להם מעט חיות שההבדל ביניהם יותר יורגש. תודה!

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כמו שאמרה גינגית, הצבעים צריכים להיות יותר מנוגדים. וכן מפריע לי קצת הקוים בלוגו באורכם ובזרימה.
אפשר להשאיר זאת כך, רק אולי למרכז אותם עם השם מתחת.
סה"כ מוצלח מאד!:)
(הגבתי ואח"כ ראיתי את התשובה להערה שלי, קיבלתי אותה.)

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סה"כ כיוון יפה ומכובד.
א. אפשר עוד ל"שחק" טיפה עם הפסוק מימין -או גדלים שונים של כל המילים או כל המילים בגודל אחד.
ב. משמאל - עדיף שורות ישרות ולא אלכסוניות. נראה לי יותר שייך להחליף את העלים בצורת הספר מהלוגו.

ושוב - סה"כ כיוון בהחלט יפה, ושיהיה בהצלחה.

maya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
נחמד מאוד! הצבעים בסדר, אישית הייתי מקטינה קצת את הסמל של זוהר החיים למעלה ומוותרת על ההבלטה בעלים שבצד שמאל, וגם לפסוק "עץ חים היא " מוסיפה מרווחים בין מילה למילה כך ,
בהצלחה !

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הלו נראה קצת מידי גדול ומגושם

etty

משתמש רשום
עבודה יפה מאוד
הלוגו משום מה לא נראה מספיק חד
ובקשר לכיתובים בשני הצדדים מצטרפת חהערות הקודמות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה