כללי חוו"ד | כפולה לעיתון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אדובי

משתמש רשום
נו.....
לא רואים כלום.

katan

משתמש רשום
הטקסט שבמודעה זה שלך או של הלקוח?

כי אם זה שלך, אתה יכול לקצץ חלק ממנו, כי זה לא אמור להיות מגילה
היה כאן השבוע מודעה גם עם מאפיה בסגנון הזה עם הרבה טקסט וההמלצה היתה לחתוך קצת.
כמו גם הכתובת של המאפייה אמורה להופיע בגדול יותר ובשורה התחתונה

בהצלחה

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אהבתי את התיאורים - זה נותן חשק לאכול.
בלוגו זה קצת מפריע וקוטע המילים באנגלית מפסיקות בין ה"תטעם , תבין".

מאוד יפה.
ואולי באמת כדאי לתמצת, אך על אותו סגנון כתיבה לא לוותר.

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
יפה מאוד ונעים.

בלוגו אפשר לנסות להוריד את סימני הפיסוק, או לפחות את הפסיק, אולי זה יראה טוב יותר (הרי גם ככה האותיות יוצרות הפסק. ואני דווקא אהבתי את הרעיון). לא בטוחה גם לגבי הזוהר מסביב לאותיות.

לגבי הטקסט, שים לב לרווחים בין המילים, הבלוק יצר כמה תופעות לא נעימות.

חוצ ניק

משתמש צעיר
כאן בודאי אתה יכול להקטין את התמונה כך שיראו אותה שלמה בלי לגעת באיזור של הטקסט.
אם תשאיר את הרקע הזה ותקטין את התמונה, יהיה יותר יפה, תמונה חזקה במיוחד.
כמו שדלית אמרה, יש בעיה בעימוד של הטקסט.
כמו שקטן אמר, הכתובת צריכה לתפוס מקום יותר בולא במודעה. אפשר לשים את הכתובת פעמיים. גם בתוך הטקסט וגם בסוף.
לא יזיק גם ליטוש בניסוח.
ואז,
תהיה לך מודעה מושלמת....

חוצ ניק

משתמש צעיר
כפולה לעיתון? זה אמור להיות על 2 עמודים?
אם כן, הטקסט גדול מדי, אתה יכול להקטין אותו בחצי לפחות.
בקשר ללוגו, יפה מאוד.
הסלוגן, לא מקשר אותך לגבינות של רוקפורט ספציפית. זה משהו שאומרים על עוד אלף חמש מאות מוצרים. עדיף שתמציא משהו חדש. משהו שיהיה רק לך. אם ת'חייב להשאיר את זה, אולי בלי סימני פיסוק יהיה יותר טוב.
בהצלחה

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י katan;146029:
הטקסט שבמודעה זה שלך או של הלקוח?​

כי אם זה שלך, אתה יכול לקצץ חלק ממנו, כי זה לא אמור להיות מגילה
היה כאן השבוע מודעה גם עם מאפיה בסגנון הזה עם הרבה טקסט וההמלצה היתה לחתוך קצת.​
אני יודע שאפשר לקצץ, רק שאני לא מוצא איפה.
המודעה של המאפייה גם הייתה שלי. אני נקשר למילים, וקשה לי להיפרד מהם...

נכתב ע"י katan;146029:
כמו גם הכתובת של המאפייה אמורה להופיע בגדול יותר ובשורה התחתונה​
נכתב ע"י חוצ ניק;146043:
כמו שקטן אמר, הכתובת צריכה לתפוס מקום יותר בולא במודעה. אפשר לשים את הכתובת פעמיים. גם בתוך הטקסט וגם בסוף.
בכוונה תחילה אין כתובת ואין טלפון.

נכתב ע"י dalit;146039:
לגבי הטקסט, שים לב לרווחים בין המילים, הבלוק יצר כמה תופעות לא נעימות.
יש לך רעיון איך אפשר לפתור את הבעיה?

יענקי שכטר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הפונט לא טוב, הטקסט צמוד לצדדים, והריווח שלו לא נכון.

Kigel production

משתמש רשום
לגבי התמונה...מה אומר?...זו תמונה שלא הייתה מביישת אריזה לקרקר זהב כ-'הצעת הגשה'...ולא מייצגת גבינות איכותיות בצורה הנכונה, אני למשל הייתי הולך על תמונה עם מוניטין ועם פז"מ, תמונה של מדפים ישנים עם כמה סוגי גבינות עליהם, משהו בגוונים עתיקים וחמים שיתן תחושה של ביתיות או של עסק משפחתי...משהו מרגש...משהו צרפתי.
הלוגו מדהים ביופיו ואם זו עבודה שלך אז ש-א-פ-וֹ (יכול להיות יותר מתאים-
אם תצבע אותו בחום)
כמו-כן בטקסט הייתי משנה ת'שם של המאפיה באנגלית ללוגו שלה כפי שמופיע בצד הימני דבר שיצור אצל הקורא התקשרות ומעיין שייכות נוספת ל'מוצר'
ראה בהערות הנ"ל אך ורק חוו"ד אישית, כלומר, איך אני רואה את הדברים או איך אני הייתי עושה אותם, ולא נסיון לבקר ח"ו

hal17

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
התיקון 10, ממש יפה וקריא.

אבל אולי בכל זאת, תמצא במאגר התמונות שלך(שיש שם אין סוף תמונות...) תמונה אחרת כמו שאמר כאן אי מי?

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י Kigel production;146068:
לגבי התמונה...מה אומר?...זו תמונה שלא הייתה מביישת אריזה לקרקר זהב כ-'הצעת הגשה'...ולא מייצגת גבינות איכותיות בצורה הנכונה, אני למשל הייתי הולך על תמונה עם מוניטין ועם פז"מ, תמונה של מדפים ישנים עם כמה סוגי גבינות עליהם, משהו בגוונים עתיקים וחמים שיתן תחושה של ביתיות או של עסק משפחתי...משהו מרגש...משהו צרפתי.
יש בשוק המון חנויות קטנות וביתיות שמוכרות גבינות. זה לא החידוש ש'רוקפור' מנסה למכור.
אנחנו מוכרים חנות חדישה ויוקרתית של גבינות פרימיום (בקיצור, חנות לעשירים בלבד).
התמונה מעבירה במדוייק את המסר: כשתרצה להרשים את החברים/האשה/המשפחה שלך, תקנה את המוצרים שלנו. אנחנו הכי יוקרתיים שיש.

הלוגו מדהים ביופיו ואם זו עבודה שלך אז ש-א-פ-וֹ (יכול להיות יותר מתאים- אם תצבע אותו בחום)
תודה על המחמאה.
רעיון טוב, אבל צבע חום לא מסתדר במודעה.

כמו-כן בטקסט הייתי משנה ת'שם של המאפיה באנגלית ללוגו שלה כפי שמופיע בצד הימני דבר שיצור אצל הקורא התקשרות ומעיין שייכות נוספת ל'מוצר'
ראה בהערות הנ"ל אך ורק חוו"ד אישית, כלומר, איך אני רואה את הדברים או איך אני הייתי עושה אותם, ולא נסיון לבקר ח"ו
שיניתי דווקא לעברית. אם לא היו אומרים לי איך מאייתים את זה נכון בעברית, לא הייתי יודע.
אתה מוזמן לנסות...
ישנו פתגם חב"די שאומר: אהוב את הביקורת כי היא תעמידך על הגובה האמיתי.
ביקורת עניינית (כמו מה שכתבת, לדוגמא), היא דבר חיובי. ללא ביקורת לא נוכל לדעת היכן אנחנו אוחזים - במה אנחנו צריכים להשתפר, ולאיזה כיוון אנחנו צריכים להתקדם.

ושוב, תודה.

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
יש לי רעיון!
אולי תהפוך את כל המודעה? כלומר, את התמונה, ביחד עם מיקום הטקסט והלוגו.
ככה תוכל לתת יישור ימני לטקסט ויהיה נוח יותר לקרוא (כדאי גם לשחק שם קצת עם האנטרים כדי ליצור רצף נעים יותר), וגם כיוון התמונה יסתדר יותר עם כיוון הקריאה של העיתון.

בנוסף, לדעתי יהיה יפה לתת שוליים מעוגלים למלבנים השקופים.

חוץ מזה, המודעה באמת יפה והשיפור ניכר. כל הכבוד!

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש קשר בין גבינות לקרקרים? אני הייתי שם יין.

LE7

משתמש חדש
הריווח בין השורות קטן מידי. הטקסט מעל התמונה ממש לא קריא - צריך להקטין את השקיפות של הריבוע הלבן מתחתיו או להזיז כך שלא יצא על קרש החיתוך.
התמונה מאד אסטטית ויפה אבל אין פרופורציה בין כמות הקרקרים לכמות הגבינה, והיא נותנת אוירה כפרית ומזון בריאות יותר מאשר יוקרה.
התיקון יותר מוצלח מהראשון, עיצוב נקי, פשוט ונעים.
בהצלחה

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הערה נוספת: התמונה של הגבינות כלל לא משדרת יוקרה. והכל גבינות צהובות קשות, יש גם גבינות לבנות שמעלות ציפויים מבחילים למיניהם. שכחת אותם, וזה מחסיר ביוקרה.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י LE7;146290:
התמונה מאד אסטטית ויפה אבל אין פרופורציה בין כמות הקרקרים לכמות הגבינה, והיא נותנת אוירה כפרית ומזון בריאות יותר מאשר יוקרה.
יפה. זה בדיוק היוקרה.
האופנה בשכבות האוכלוסייה האמידות ומעלה בשנים האחרונות היא - מנות גורמה מעוצבות בפאר (אבל משהו לאכול כמעט ואין שם...), ארוחות בריאות (המבורגר צמחי עם חסה טריה בלחמניה מקמח מלא...), וצמחונים ושומרי איכות הסביבה למיניהם (ע"ע מפלגות 'הירוקים' הצומחות ועולות בת"א, ר"ג, גבעתיים והדומים להם).
עכשיו תסתכל שוב ותשים לב - שזה בדיוק מה שהתמונה משדרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה