כללי חוו"ד | כפולה לעיתון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

LE7

משתמש חדש
נכתב ע"י פוס;146292:
יפה. זה בדיוק היוקרה.
האופנה בשכבות האוכלוסייה האמידות ומעלה בשנים האחרונות היא - מנות גורמה מעוצבות בפאר (אבל משהו לאכול כמעט ואין שם...), ארוחות בריאות (המבורגר צמחי עם חסה טריה בלחמניה מקמח מלא...), וצמחונים ושומרי איכות הסביבה למיניהם (ע"ע מפלגות 'הירוקים' הצומחות ועולות בת"א, ר"ג, גבעתיים והדומים להם).
עכשיו תסתכל שוב ותשים לב - שזה בדיוק מה שהתמונה משדרת.

קודם כל אני בת :)
במקרה אני יודעת משהו על תחום מזון הבריאות ומה נחשב יוקרתי בו... מנת גורמה מעוצבת בפאר אין כאן, גם חסה טריה אין כאן, ואני לא בטוחה שאתה מנסה למכור ארוחות בריאות בגבינות שמנות מצופות עובש (ואני אומרת את זה בהערכה וללא שמץ זלזול).
לענ"ד חסר בתמונה סטיילינג שיהפוך אותה מגוש גבינה וכמה קרקרים על קרש, לגבינה ארופאית עם קלאסה בליווי לחם בריאות טרי ויין משובח.

באלמעלה

משתמש פעיל
מסכימה עם אל אי 7
הכל יפה מאוד
אבל התמונה ממש לא מגרה וחבל מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה