WordPress חוות דעת על אתר בלוגים באנגלית

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
היי חברים רציתי לשמוע את דעתכם על האתר שלי
זה אתר בלוגים-affiliate בהתהוות
האתר בנוי כולו מאלמנטור וקצת css לדיוק
אשמח על חוות דעת ועצות לשיפור
רק חשוב לי להדגיש שזה לא אתר תדמית אלא אתר בלוגים על מלא
ההתמקדות העיקרית שלי היא בתוכן וב SEO ופחות בעיצוב
נושא האתר- מוסיקה וסאונד

האתר

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
איזה יופי!
איזה אלגנטיות! הלבן על גבי שחור פשוט אליפות!
כמה הערות קטנות:
  1. בבלוג אין אינטרקציה באיזה עמוד הגולש נמצא, תמיד יש פס מלמטה וגם כשהגולש בעמוד "1" הוא יכול חזרה לבחור את אותו עמוד, תנסה לגרום שכשהגולש נמצא בעמוד מסוים דבר ראשון המספר עמוד יהיה אחר משאר העמודים שהוא לא נמצא בהם כרגע, דבר שני שלא יהיה לחיץ.
  2. איפה הרקע השחור נעלם בעמוד קטגוריות? השפה של האתר נשברת הייתי שם את הרקע השחור.
  3. הצבע הצהוב שבחרת משתלב כ"כ יפה! אבל מופיע רק מעט פעמים, תכניס אותו קצת יותר הוא שובר בצורה מאוד נעימה את השחור לבן.

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
איזה יופי!
איזה אלגנטיות! הלבן על גבי שחור פשוט אליפות!
כמה הערות קטנות:
  1. בבלוג אין אינטרקציה באיזה עמוד הגולש נמצא, תמיד יש פס מלמטה וגם כשהגולש בעמוד "1" הוא יכול חזרה לבחור את אותו עמוד, תנסה לגרום שכשהגולש נמצא בעמוד מסוים דבר ראשון המספר עמוד יהיה אחר משאר העמודים שהוא לא נמצא בהם כרגע, דבר שני שלא יהיה לחיץ.
  2. איפה הרקע השחור נעלם בעמוד קטגוריות? השפה של האתר נשברת הייתי שם את הרקע השחור.
  3. הצבע הצהוב שבחרת משתלב כ"כ יפה! אבל מופיע רק מעט פעמים, תכניס אותו קצת יותר הוא שובר בצורה מאוד נעימה את השחור לבן.
תודה רבה על המשוב !!!
לגבי העמודים אז אני בהחלט מודע לזה ועדיין מחפש איזה אלמנט שיעשה את העבודה בצורה יותר טובה
אם יש לך המלצות על משהו ספציפי אני אשמח לשמוע
לגבי הרקע הלבן בעמוד הקטגוריות אני מאוד התלבטתי לגביי העניין
אבל היה לי הרגשה שזה נותן קצת אוויר לגולש אחרי כהה בעיניים(:
לגביי הצבע הצהוב אני בהחלט מחפש עוד מקומות להחיל בלי שיחפור

נערך לאחרונה ב:

steren

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
היי, עמוד הבית נראה טוב מאוד ומעניין.

- כשלוחצים על תגית הקטגוריה במאמר מגיעים לעמוד שונה מעמוד קטגוריה שלוחצים עליו דרך הניווט הראשי בתפריט.
- כל השפה של האתר לא מתכתבת עם עמוד הבית וחבל. מאוד מורידה מהשואו.
- אם האתר ממשיך לשמור על כמות מועטה של קטגוריות ראשיות הייתי ממליצה ליצור איזשהו בידול גרפי בינהם.
- עמוד אודות, ליישר את הכתב לשמאל. בכלל יש המון מידע ותוכן מעניין אבל מוצג מאוד סטטי ולא מושך לקרוא. לנסות יותר לאפיין את זה ולתת עוגנים בעיין שיהיה מעניין לסרוק ולא לדלג.

הצלחות!

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
היי, עמוד הבית נראה טוב מאוד ומעניין.

- כשלוחצים על תגית הקטגוריה במאמר מגיעים לעמוד שונה מעמוד קטגוריה שלוחצים עליו דרך הניווט הראשי בתפריט.
- כל השפה של האתר לא מתכתבת עם עמוד הבית וחבל. מאוד מורידה מהשואו.
- אם האתר ממשיך לשמור על כמות מועטה של קטגוריות ראשיות הייתי ממליצה ליצור איזשהו בידול גרפי בינהם.
- עמוד אודות, ליישר את הכתב לשמאל. בכלל יש המון מידע ותוכן מעניין אבל מוצג מאוד סטטי ולא מושך לקרוא. לנסות יותר לאפיין את זה ולתת עוגנים בעיין שיהיה מעניין לסרוק ולא לדלג.

הצלחות
לגביי הקטגוריה אז באמת הסרתי אותם עכשיו (אני לא מוצא לזה פיתרון כי הקטגוריות למעלה זה דפים רגילים והתגיות זה המוגדרות בוורדפרס)
אשמח שתמקדי לגבי השפה שלא מתכתבת חוץ מבאמת העמודיה קטגוריות הלבנים
לגביי הבלוגים עצמם אני חושב שזה דיי כל מה שאפשר לעשות יש קישורים חיצוניים ופנימיים ותוכן מסודר

yonatanp

משתמש רשום
חייב למצוא דרך להאיץ את האתר, הוא נטען מאוד מאוד לאט
לגבי התוכן, ממליץ להוסיף דף של VST חינמיים, כדי שתוכל למשוך גולשים פוטנציאליים.

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
חייב למצוא דרך להאיץ את האתר, הוא נטען מאוד מאוד לאט
לגבי התוכן, ממליץ להוסיף דף של VST חינמיים, כדי שתוכל למשוך גולשים פוטנציאליים.
לגביי מהירות הטעינה, אני חושב שפשוט טענת אותו באינטרנט ממש איטי יכול להיות
כי אני עם
עם לייטספייד מוגדר היטב. ועם תוצאות מצוינות בבדיקות
ה. Vst רעיון טוב

yonatanp

משתמש רשום
טענתי דרך פייבר 1 גיגה, היה גרוע, עכשיו שניסיתי להכנס זה עבד טוב, בטח איטיות זמנית בקלאודפלייר.. קורה איתם לפעמים.

לגבי האתר, אולי אפילו להוסיף מדריך איך לטעון VST, אפילו שזה הכי פשוט בעולם לעשות, זה בטוח יתן לך קידום נוסף מבחינת תוכן.

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
טענתי דרך פייבר 1 גיגה, היה גרוע, עכשיו שניסיתי להכנס זה עבד טוב, בטח איטיות זמנית בקלאודפלייר.. קורה איתם לפעמים.

לגבי האתר, אולי אפילו להוסיף מדריך איך לטעון VST, אפילו שזה הכי פשוט בעולם לעשות, זה בטוח יתן לך קידום נוסף מבחינת תוכן.
זהו כנראה זה היה העניין
לגבי המדריך זה רעיון נהדר
אני פשוט עושה מחקר מילות מפתח מעמיק כדי להבין במה אני יכול כרגע להתחרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה