כללי חוות דעת| לוגו לאולמי וגשל

• פותח הנושא yhk
  • פורסם בתאריך

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לוגו עבור אולמי וגשל

דרוש מאוד הערותיכם, הצבעים מוגבלים ל2
בתודה

קבצים מצורפים

• 87611,1208107258,4 [
    KB 914.9 · צפיות: 11

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
א שיין זאך!

לוי

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מאד יפה ומרשים!
השם "וגשל" לא מספיק צועק - הפונט מידי מקושקש לטעמי

חוצ ניק

משתמש צעיר
1- העמוד לא מספיק עגול. אין תחושה מספיקה של תלת מימד.
2- הקלף (או איזה עיטור שזה לא יהיה) יכול להסתיר את הקצוות מאחורי העמוד. עדיף שלא יראו, לא את ההתחלה ולא את הסוף.
3- הטקסט למטה לא חייב להיות בצורת גלים. גם ישר זה יפה.
4- סתם ככה, אחלה עבודה.

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מדהים ויוקרתי!
כדאי להכהות משני צידי העמוד כדי להוסיף לו מימד

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ואו עלית בליגה

סוף הדרך

המון הצלחה (ב"ה כבר יש)

riki

משתמש צעיר
מאד מיוחד!!!
את הגופן הייתי מחליפה למשהו יותר קריא,
וכמו שאמרו כאן לישר את הטקסט,
אני שואלת את עצמי האם לוגו לא צריך להיות יותר נקי וחלק שיוכל להיות מודפס על כל דבר ושיתקבל טוב...

ד"א הגופן בדיוק כמו של אולם הדודאים...

simchy

משתמש רשום
יותר מידי מורכב ללוגו

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
א. את המילים "מלון ואולמי" תוכל להחליף לפונט קליגרף הרגיל - בלי העיטורים. כך זה יהיה קריא יותר.

ב. העמוד שברקע יוצר עומס כבד מדי. צריך משהו פחות מורכב.

ג. בהמשך לההערה הקודמת - הכיתוב למטה שמופיע כגל -יוצר בלגן (בשילוב עם העמוד) אם העמוד נשאר - לענ"ד עדיף ליישר את הטקסט.

ביסלי

משתמש רשום
השם "וגשל" לא מספיק צועק - הפונט מידי מקושקש לטעמי
כנ"ל
חוצ"מ עבודה מקסימה!

אלף

משתמש מקצוען
עבודה מיוחדת.
הטקסט למטה יתן יציבות אם ייושר.
הקליגרף פתיח כשהוא מדי הרבה מאבד מטעמו.

Rivk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
העיצוב מקסים!
אבל זה לא לוגו. תחשוב איך זה ייראה בקטן עם כל סלסולי האותיות ועם העמוד ברקע. איך זה יעבור בפקס או בצילום מסמכים. לוגו חיב להיות יותר פשוט וגרפי בלי כ"כ הרבה מעברי צבע וסלסולי אותיות. במבט ראשון אמורים לקלוט את הלוגו כולו וכאן העין קופצת ממקום למקום.
תפשט את זה.
בהצלחה!

wren

משתמש חדש
לוגו

רואים השקעה מרובה בעבודה הזאת.
  1. הצבעים טובים לאולם שמחות
  2. הלוגואים הכי מוצלחים הם הפשוטים. אולי כדאי להוריד את העמוד.
  3. הפונט אלגנטי אבל לא מספיק קריא
  4. אולי כדאי להוסיף מימימום מידע למטה (טל, עיר) ולהשאיר את יתר ה"צור קשר" לכרטיסי ביקור ומכתביות.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אולי זה יפה אבל זה לא לוגו.
וגם זה מאד לא כ"כ עכשוי, כי זה סגנון חסידי והקליינטים של וגשל לא רק חסידים.
לך על משהו פשוט- ריבוע, קו עיגול, שיעביר מסר חד וחלק, שהטקסט יהיה חלק ממנו
ולא מולבש עליו, ושיוכלו לזהות ישר שזה אולם ולא איזה חצר חסידית...

נפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מצטרפת לקודמי זה יפה מאד אבל לא ללוגו. לפי דעתי צריך ללכת על סגנון יותר מודרני בלי קלף הבלטות וכו'​

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
האם זה יותר טוב?

קבצים מצורפים

• 33 .jpg
    KB 864.1 · צפיות: 12

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא יודע אני דווקא אהבתי את העמוד אני חושב שבכדי שתקבל ביקורת מדוייקת אתה צריך להראות את העמוד בתלת מימד ולשחק איך שאמרו לך ואז להראות את זה ונראה שזה יהיה יפה.

והכותרת בלי העמוד חסרה המון ועוד פעם למה אתה צריך כתב מסולסל אתה יכול גם כתב ישר שורה אחר שורה מתחת לשורה בעובי העמוד.

מוטי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אין לי מה להוסיף, כל המחמאות וההערות כבר נכתבו...

בהצלחה!!!

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נכתב ע"י n_eli;123573:
לא יודע אני דווקא אהבתי את העמוד אני חושב שבכדי שתקבל ביקורת מדוייקת אתה צריך להראות את העמוד בתלת מימד ולשחק איך שאמרו לך ואז להראות את זה ונראה שזה יהיה יפה.

והכותרת בלי העמוד חסרה המון ועוד פעם למה אתה צריך כתב מסולסל אתה יכול גם כתב ישר שורה אחר שורה מתחת לשורה בעובי העמוד.

אולי כך

קבצים מצורפים

• 33 .jpg
    KB 864.9 · צפיות: 11

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זו כוונתי

צפה בקובץ המצורף 15439
נראה לי יפה.

אך כוונתי הייתה בשורה למטה שתהייה ישרה, ותהיה בקוו ישר בין שני צידי הטקסט מצד ימין ושמאל של העמוד

עזוב את הצבע שנראה פה אני מתכווין לרעיון של הטקסט.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 97.1 · צפיות: 12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה