כללי חוות דעת| כריכה לספר קודש

• פותח הנושא yhk
  • פורסם בתאריך

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני זקוק להערותיכם הבונות - כריכה לספר קודש, פרוצס

בתודה

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    2.2 MB · צפיות: 10

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עבודה לתפארת

ayala

משתמש מקצוען
ממש מיוחד! לגבי הפסים על גב הספר: האם זה יהיה הצבע שלהם ? כי אם כן אז נראה לי שעדיף לדגום מהצבע רקע שמנת שמאחורי המשבצות., ולשנות את צבע הפסים מזהב לשמנת.

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הצבע הצהוב זה נמצא בשדרה והוא לא נפגש עם הרקע של כל הספר

רימון

משתמש רשום
יפה ומרשים,

אני אישית הייתי מוריד את העיטור במרכז בצד ימין, אם כבר כן, תקטין את העיטור, או לשים עיטור מהמסגרת עצמו,

הצהוב בשדרה משום מה מפריע לי בעינים, עדיף צבע זהב. והטקסט בצבע כסף כמו בחזית.

simba

משתמש רשום
מאד יפה!!
אבל כמו שאמרו קודם, העיטור האחורי נראה מיותר והצהוב גם.

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מאוד מאוד יפה ומרשים
כמה הערות לענ"ד
1) העיטור שמסביב לשם הספר נראה קצת מתוח להאריך אותו
2) העיטור שמתחת לשם הספר לדעתי מאוד כבד ונדוש אולי יש לך משו יותר עדין?
3) הריבוע שמסביב למהדורה אולי יותר להרחיב זה מדי צפוף למלל שמה (הוא נותן כ"כ הרבה כסף ואתה נותן לו מקום כזה פיצפון....)
הכל רק לדעתי

באלמעלה

משתמש פעיל
מאוד מאוד מאוד יפה
רק שקצת התבלבתי כל עיטור מעולה כשלעצמו אבל חסר לדעתי כיוון אחיד

koShir

משתמש צעיר
קדימה יפה מאד, אחורה יפה מאד - אבל אין שום קשר בין השניים. תבחר אחד.

koShir

משתמש צעיר
בקדימה אהבתי את המלבן הארוך אבל לא את המסגרת לטקסט (שקיבלנו במתנה מפרוג)
ובאחורה, כל הענין מאד יפה, שוב תבחר, ובשדרה תשים גם משהו יותר קשור. ואם אתה דווקא רוצה 3 פסים זהובים את תחזור על זה בעוד מקום. ואם זה הדפסת צבע, אז דמוי הזהב על הפסים לא משהו. - הצבע ההכי מוצלח זה "יוסף שלום אלישיב"
-אהבתי גם מאד את הצבע של המלבן המשובץ הזה, אבל זה לא זהב בכלל.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה